جاذبه های گردشگری خارجی

5 کافه معروف پاریس

کافه گردی جزء کارای محبوب بیشتر مردم محسوب می شه. جایی که می تونیم لحظه های خوبمون رو با عزیزانمون همراه باشیم و لذت ببریم.

تو این نوشته قصد داریم شش تا از کافه های معروف پاریس رو بهتون معرفی کنیم.

1- کافه le procope

Le Procope، قدیمی‌ترین کافه پاریس در قلب سن ژرمن د پر، رستورانی افسانه‌ای در منطقه شش پاریس از سال 1686، Le Procope است. این کافه مکانی غرق در تاریخ است که در آن بزرگ‌ترین نویسندگان و روشنفکران با یکدیگر ملاقات کردند (روسو، دیدرو، ورلن…) .

Le Procope غذاهای سنتی و فرانسوی بورژوازی را مانند گوشت گوساله، گونه گوشت گاو آب پز، میله فویل خانگی یا حتی تیرامیسو سنتی به سبک پروکوپیو ارائه می دهد. این رستوران پاریسی یک تراس کوچک به دور از ترافیک برای لذت بردن از روزهای آفتابی ارائه می دهد!

2- کافه Les Deux Magots

این کافه رستوران که به خاطر تاریخ ادبی خود شهرت دارد، از ساعت 7:30 صبح برای یک صبحانه کامل (یک صبحانه آخر هفته)، یا یک قهوه ساده، در شام که تا پاسی از شب سرو می‌شود، پذیرای شما است. Les Deux Magots با خواسته‌های شما سازگار است.

غذاهای خلاقانه فرانسوی بر اساس محصولات فصلی تازه، تنقلات خوش طعم، کیک های امضا شده پیر هرمه، بستنی برتیلون، نوشیدنی های داغ (شکلات های قدیمی فوق العاده است) یا کوکتل های رنگارنگ. فضای اتاق غذاخوری یا یکی از سه غذای بزرگ را انتخاب کنید. تراس ها. استقبال دوستانه است، خدمات خیرخواهانه و با دقت است.”

3- Cafe de Flore

کافه د فلور یکی از قدیمی‌ترین قهوه‌خانه‌های پاریس است که به‌خاطر مشتریان مشهورش که در گذشته شامل نویسندگان و فیلسوفان برجسته‌ای بودند، شناخته می شود. این هتل در گوشه بلوار سن ژرمن و خیابان سن‌بنویت، در سن ژرمن دِ پره در منطقه شش واقع شده است.

نزدیکترین ایستگاه مترو سن ژرمن د پره است که توسط خط 4 متروی پاریس ارائه می شود. این قهوه‌خانه هنوز هم یک مکان محبوب برای افراد مشهور است و موقعیت آن گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند.

4- Café de la Rotonde

کافه د لا روتوند  یک کافه معروف در محله مونپارناس پاریس، فرانسه در 105 Boulevard du Montparnasse است که به خاطر محیط هنری و غذاهای خوبش معروف است.

این مکان در میدان پیکاسو، قرار دارد. در این میدان مجسمه آنوره دو بالزاک اثر آگوست رودن به نام یادبود بالزاک در گوشه بلوار دو مونپارناس و بلوار راسپایل نیز قرار دارد. این کافه توسط ویکتور لیبیون در سال 1911 تأسیس شد.

5- کافه La Coupole

La Coupole یک رستوران معروف در مونپارناس پاریس است. در سال 1927 در طول دهه خروشان 20 ، زمانی که مونپارناس یک جامعه هنری و ادبی بزرگ – مهاجران و اعضای نسل گمشده – را در خود جای داده بود، تأسیس شد.

این مکان  به سبک هنر دکوی معاصر تزیین شده است.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.