جاذبه های گردشگری خارجی

۱۰ مقصد خانوادگی برای سفر به کشور تایلند

تجربه یک سفر خانوادگی به تایلند

سفر خانوادگی به تایلند می تواند یکی از بهترین خاطرات و تجربه های شما و خانواده شما باشد. کشور تایلند یکی از زیباترین کشورهای آسیایی و مقصد بسیاری از گردشگران است. پیدا کردن مکان هایی که هم برای بزرگترها و هم برای کودکان جالب باشد، مهم ترین بخش سفر به کشورهای خارجی است.
هنگام سفر به خارج، باید مطمئن شد که همه اعضای خانواده می توانند اوقات خوشی را سپری کنند. اگر قصد سفر خانوادگی به تایلند با تور را داشته باشید، تنها کافی است که به راهنمای تور خود اعتماد کرده و اجازه بدهید تا تور، شما را به جاذبه های گردشگری تایلند ببرد. اما اگر قصد دارید تا به صورت شخصی به تایلند سفر کنید، این مقاله از سما اوج را به هیچ عنوان از دست ندهید. چرا که قرار است با ۱۰ مقصد خانوادگی برای سفر به کشور تایلند آشنا بشوید.
چیانگ مای، یکی از بهترین مقاصد برای سفر خانوادگی به تایلند
افرادی که عاشق طبیعت هستند و می خواهند که یک سفر خانوادگی به تایلند داشته باشند، عاشق شهر چیانگ مای تایلند خواهند شد. بیشتر جاذبه های گردشگری شهر چیانگ مای شامل طبیعت و حیوانات می شوند. در این شهر موزه ها و باغ وحش های بسیاری وجود داشته که علاوه بر کودکان، بزرگترها را هم سرگرم نگه می دارند. یکی از بهترین تجربه ها در سفر خانوادگی به تایلند، می تواند بازدید از پاندا در باغ وحش چیانگ مای تایلند باشد.
پس از بازدید از باغ وحش و موزه های چیانگ مای تایلند، افراد می توانند به همراه خانواده خود، به بازارهای محلی و سنتی چیانگ مای سری زده و با فرهنگ و رسوم کشور تایلند بیشتر آشنا شوند. در این بازارهای می توان صنایع دستی تایلند را نیز پیدا کرد. گفتنی است که در این شهر امکانات تفریحی دیگری مانند تفریحات آبی نیز وجود دارد.

سفر خانوادگی به بانکوک تایلند

بانکوک بیشتر به بناها و موزه های بسیار زیبا و جالب خود معروف است. در سفر خانوادگی به تایلند می توانید از موزه های زیبای بانکوک مانند موزه مادام توسو، مزارع مار، کاخ پادشاهی و بسیاری از مکان های زیبای دیگر دیدن کنید. این شهر هم دارای باغ وحش و پارک های سرپوشیده زیبایی است که می تواند کودکان را تا ساعت ها سرگرم کند. باغ وحش های شهر بانکوک طراحی بسیار زیبا و جالبی داشته و می توانند یکی از بهترین تجربه های سفر با خانواده به تایلند باشند.
علاوه بر بناهای دیدنی و موزه های زیبای این شهر، می توان به رستوران های بسیار عالی و مراکز خرید شهر بانکوک نیز اشاره کرد. در مراکز خرید و بازارهای شهر بانکوک، افراد می توانند تمامی اجناس را با قیمت بسیار مناسب پیدا کنند. گفتنی است که این بازارها و مراکز خرید، بسیاری از صنایع و لباس های سنتی تایلند را هم برای فروش دارند. در رستوران های این شهر، افراد می توانند غذاهای سنتی تایلند را امتحان کنند.

سفر با خانواده به پوکت تایلند

اگر قصد رفتن به سفر خانوادگی به تایلند را داشته باشید، پوکت می تواند یکی از بهترین مقاصد سفر برای شما باشد. این شهر یک از پرطرفدارترین شهرهای تایلند در بین گردشگران محسوب می شود. بسیاری از افراد هنگام سفر به این شهر می توانند از جاذبه های گردشگری طبیعی مانند جنگل های آن دیدن کرده یا در مراکز تفریحی آن مانند پارک های آبی، اوقات خوشی را سپری کنند.
از جمله جاذبه های گردشگری پوکت تایلند می توان به مجسمه دو قهرمان، آکواریوم پوکت، معبد چالونگ و باغ پروانه ها اشاره کرد. تمامی این مکان ها کاملا مناسب سفر به تایلند به همراه خانواده هستند. کودکان می توانند در این جاذبه های گردشگری شهر پوکت اوقات بسیار خوبی را سپری کرده و خاطرات زیادی بسازند.

سفر خانوادگی به پاتایا تایلند

شهر پاتایا، یکی از بزرگترین مقاصد گردشگری تایلند محسوب می شود. هرساله تعداد زیادی از تورهای تایلند، گردشگران را به شهر پاتایا می برند. این شهر، شهری بسیار زیبا با امکانات تفریحی زیادی بوده و برای سفر خانوادگی به تایلند گزینه بسیار مناسبی است. در پاتای تایلند، افراد می توانند از طبیعت سرسبز این شهر، آبشارهای بسیار زیبا و سواحل تمیز آن لذت ببرند.
در کنار جاذبه های طبیعی، پاتایا بناهای تاریخی و مراکز تفریحی بسیار زیادی هم برای خانواده ها در خود جای داده است. موزه هنری بطری های شیشه ای و معبد مدرن وانسانگ وارارام پاتایا از جمله معروفترین جاذبه های گردشگری پاتایا محسوب می شوند. پارک آبی پاتایا و اسکله بالی ها می توانند مقصد بسیار خوبی برای خانواده هایی که کودکان ۷ الی ۱۵ سال دارند باشد. پس از گشت و گذار در شهر هم می توانید به همراه خانواده به مراکز خرید پاتایا رفته و اجناسی با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

کانچانابوری یکی از بهترین مقاصد سفر خانوادگی به تایلند

یکی از مقاصد عالی برای دوست داران بناهای تاریخی تایلند، شهر کانچانابوری است. این شهر یکی از جاذبه های گردشگری تاریخی برای یک مسافرت خانوادگی به تایلند است. برای افرادی که قصد دارند تا با تاریخ و فرهنگ کشور تایلند آشنا بشوند، شهر کانچانابوری بهترین مقصد ممکن است. بازارها و موزه های این شهر هم یکی از بهترین مقاصد برای آشنایی با تاریخ این کشور هستند.

موزه ها و بازارهای سنتی کانچانابوری تنها جاذبه های گردشگری این شهر نیستند. این شهر دارای جاذبه های گردشگری طبیعی بسیاری مانند غارهای طبیعی و آبشارهای بسیار زیباست. فیل سواری در شهر، گردشگری در جنگل و تجربه اقامت در خانه های درختی هم از جاذبه های گردشگری شهر کانچانابوری تایلند محسوب می شوند. در یک نگاه کلی می توان گفت که کانچانابوری تجربه بهترین سفر خانوادگی به تایلند را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

جزیره کوچانگ تایلند

اگر قصد شما از سفر به همراه خانواده به تایلند، دور شدن از فضای شلوغ و روزمرگی های زندگی است، پیشنهاد ما به شما سفر به جزیره کوچانگ تایلند است. این جزیره یکی از زیباترین و آرامش بخش ترین طبیعت های تایلند را داشته و بهترین مقصد برای سپری کردن تعطیلات در تایلند به همراه خانواده است. علاوه بر طبیعت زیبای این جزیره، جمعیت بسیار کم آن هم به آرامش بیشتر جزیره چانگ افزوده است.

این شهر دارای کمترین جمعیت در میان سایر شهرهای تایلند بوده و بیشتر مقصد مسافران است تا محل زندگی افراد محلی. به همین دلیل در این شهر اقامتگاه ها و هتل های فراوانی نیز وجود داشته و اکثر اوقات حتی بدون رزرو هتل هم می توانید در این جزیره یک محل مناسب برای اقامت پیدا کنید. ناگفته نماند که زیاد بودن اقامتگاه به معنی کمتر بودن هزینه هم هست. جزیره چانگ بهترین مقصد برای سفر خانوادگی به تایلند با بودجه پایین است. چرا که جاذبه های گردشگری آن هم طبیعی بوده و نیازی به پرداخت ورودی نخواهید داشت.

جزیره سامویی تایلند

جزیره سامویی تایلند یکی از مقاصد بسیار محبوب و پرطرفدار بین مسافران تایلند است. اگر قصد رفتن به یک سفر خانوادگی در تایلند را داشته باشید، می توانید به جزیره سامویی رفته و از امکانات تفریحی و سواحل زیبای آن لذت ببرید. آب و هوای جزیره سامویی در بیشتر طول سال گرم و استوایی است. بارش های این جزیره تنها محدود به ماه نوامبر شده و در سایر ماه های سال می توانید از گرمای لذت بخش سواحل جزیره سامویی لذت ببرید.
از جاذبه های گردشگری جزیره سامویی تایلند می توان به ساحل چانگ، ساحل لامای، پارک ملی دریایی آنگ تونگاین، تئاتر میمون ها، مزرعه کروکودیل ها، کمپ فیل ها و بسیاری دیگر اشاره کرد. در سواحل این جزیره امکانات تفریحی بسیاری وجود داشته و تمامی افراد خانواده می توانند از آن ها لذت ببرند. پس از گذراندن یک روز عالی در سواحل سامویی، می توانید خستگی خود را هنگام بازدید از باغ جادویی سامویی در ارتفاعات این جزیره در کنید.

سفر خانوادگی به پای تایلند

پای یکی دیگر از شهرهای تایلند است که دوست داران تاریخ و سنت کشورهای دیگر عاشق آن خواهند شد. این شهر یکی از شهرهای سنتی تایلند است و بیشتر جاذبه های گردشگری آن شامل معبدها و موزه های باستانی می شوند. پای بهترین گزینه برای آشنایی با فرهنگ و تاریخ مردم تایلند است. یکی دیگر از جاذبه های گردشگری شهر پای، رستوران ها و غذاهای سالمی است که در این شهر پیدا می شوند. اگر به امتحان کردن غذاهای تایلندی علاقه داشته باشید، پای می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.
علاوه بر بناها و رستوران های شهر پای، طبیعت زیبای این شهر نیز آن را به یکی از مقاصد عالی برای سفر خانوادگی به تایلند تبدیل کرده است. در این شهر تایلند می توان غارها، جنگل ها، آبشارها و چشمه های آب گرم بسیاری مشاهده کرد. اگر شما و خانواده شما به طبیعت زیبای تایلند علاقه مند هستید، پای می تواند بهترین مقصد سفر شما باشد.

 شهر کرابی

یکی از زیباترین شهرهای جنوب تایلند، شهر کرابی، واقع در استان کرابی است. این شهر یکی از مقاصد اصلی گردشگران از سرتاسر دنیاست. در کرابی جاذبه های گردشگری بسیاری وجود دارد که از جمله معروفترین آن ها، فان پارک کرابی است. در این پارک تمامی افراد خانواده می توانند یک سرگرمی بسیار هیجان انگیز و لذت بخش در طبیعت مانند استفاده از زیپ لاین پیدا کرده و اوقات خوشی را سپری کنند.
استان کرابی تایلند می تواند بهترین گزینه برای خانواده هایی باشد که عاشق تفریحات آبی هستند. این استان دارای مجمع الجزایر متعددی بوده و امکانات تفریحی مانند غواصی در آن ها وجود دارد. همچنین پارک های آبی زیادی هم در جزایر کرابی تایلند وجود دارد. در پناهگاه فیل ها هم می توان به همراه خانواده از این حیوانات دوست داشتنی دیدن کرد.

پراچواپ خیری خان

سفر به پراچواپ خیری خان می تواند یکی از لذت بخش ترین قسمت های  سفر خانوادگی به تایلند باشد. کودکان شما می توانند در این شهر تفریحات بسیار زیادی پیدا کرده و از این سفر نهایت لذت را ببرند. دیدن حیوانات و بازی کردن با آن ها یکی از لذت های سفر به پراچواپ خیری خان است. می توانید در این شهر با فیل های وحشی یا میمون های دوست داشتنی از نزدیک آشنا شده و بازی کنید. باغ وحش های پراچواپ خیری خان بهترین مکان برای کوکان است که تجربه بازی با حیوانات را داشته باشند.
علاوه بر باغ وحش و حیوانات، امکانات تفریحی دیگری هم در پراچواپ خیری خان برای سایر افراد خانواده وجود دارد. این شهر، شهر بزرگی نیست اما امکانات تفریحی زیادی مانند پارک آبی و مراکز خرید بسیار پیشرفته برای مسافران دارد. اگر می خواهید تا تجربه یک سفر خانوداگی به تایلند و بازدید از حیوانات و جاذبه های گردشگری طبیعی این کشور را داشته باشید، پراچواپ خیری خان بهترین گزینه برای شماست.

کلام آخر درباره سفر خانوادگی به تایلند

در این مطلب ۱۰ مقصد عالی برای سفر خانوادگی به تایلند را معرفی کردیم. تمامی شهرهای معرفی شده در این مقاله، جزو بهترین و محبوب ترین شهرهای تایلند بوده و سفر به هرکدام می تواند زیبایی ها و هیجان های خود را داشته باشد. اگر قصد شما از سفر خانوادگی به تایلند، آرامش پیدا کردن و گذراندن یک تعطیلات آرام در این کشور است، بهتر است به یک جزیره مانند جزیره سامویی سفر کنید. اما اگر می خواهید با خانواده به تایلند سفر کرده و هیجان سفر به این کشور را تجربه کنید، شهرهای بزرگتری مانند بانکوک می توانند بهترین انتخاب برای شما باشند. اگر شما هم تجربه سفر خانوادگی به تایلند را داشته اید، تجربیات خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور های متنوع تایلند همین حالا با کارشناسان ما در سما اوج تماس حاصل فرمایید.

021-22651178

021-22018009

09393324686

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه