اخبار گردشگری, جاذبه های گردشگری خارجی

هواپیمایی ماهان بروزرسانی شرایط پذیرش مسافر در مسیر چین 20 فروردین 1401

مسیر چین(گوانگجو) – بروزرسانی 20 فروردین 1401
مسافران محترم، قبل از صدور بلیت برای پروازهای روز دوشنبه به مقصد گوانگجو از دارا بودن کارت واکسیناسیون معتبر مسافرین با شرایط ذیل اطمینان حاصل نمایید.
١. مسافرانی که از زمان انجام واکسیناسیون کامل آنها بیشتر از یکسال گذشته باشد (همچنین مسافران چینی که دو دوز واکسن را در یک روز دریافت نموده اند) ، در صورت منفی بودن تست PCR و آنتی بادی نرمال (IGM و IGG کمتر از ۰٫۹) پذیرش خواهند شد.
۲. مسافرانی که کامل واکسینه شده اند (دریافت حد اقل ۲ دوز واکسن) و از تاریخ دریافت آخرین دوز آنها کمتر از یکسال و بیش از دوهفته سپری شده باشد در صورت منفی بودن تست PCR و نتیجه تست آنتی بادی (IGG کمتر از عدد ۵ و IGM کمتر از
۰٫۹) پذیرش خواهند شد.
٣. مسافران می بایست دو نوبت تست PCR و آنتی بادی را صبح روز پنج شنبه و بعد از ظهر شنبه (قبل از پرواز) انجام دهند و روز شنبه پس از دریافت جواب تست جهت دریافت HS Code از طریق سفارت چین اقدام نمایند.
مقدمات لازم جهت انجام سومین تست PCR توسط شرکت هواپیمایی ماهان در فرودگاه بین المللی امام خمینی در روز یکشنبه (۱۲ ساعت قبل از پرواز) انجام خواهد شد.
۴. بدیهی است مسافرانی که تست PCR آنها مثبت باشد پذیرش نخواهند شد و لازم است پس از گذشت ۴۵ روز از زمان تست مثبتPCR ، طبق دستورالعمل واحد پزشکی هواپیمایی ماهان اقدام نموده و پس از دریافت تایید پزشکی اقدام به سفر نمایند.
۵. همچنین مسافران دارای آنتی بادی مثبت (IGG ۵ و بالاتر از ۵ ، IGM ۰٫۹ و بالاتر از ۰٫۹) پذیرش نخواهند شد و بعد از گذشت ۱۴ روز لازم است طبق دستورالعمل واحد پزشکی هواپیمایی ماهان اقدام نموده و پس از تایید پزشکی اقدام به سفر نمایند.
– مسافرین واکسینه نشده بالای ۱۲ سال به هیچ عنوان پذیرش نخواهند شد .
همچنین کلیه افراد بالای ۲ سال ملزم به انجام تمامی تست ها قبل از پرواز می باشند.
در صورت عدم پذیرش مسافر به دلیل بی اعتبار بودن کارت واکسن مطابق شرایط ذکر شده، کلیه خسارت وارده به عهدی مسافر می باشد.
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.