اخبار گردشگری

نکات جادویی در اخذ ویزای کانادا

در دورانی هستیم که کانادا حتی با وجود کمبود شدید نیروی کار در تمام بخش های بازار کارش، هم چنان در پذیرش مهاجران ایرانی سختی بخرج می دهد و کندو کاو زیادی در مدارک آنها می کند.
اما واقعیت این است که سختی کار شما در مهاجرت به کانادا فقط تا همینجاست پس از ورود به کانادا پیدا کردن کار اسان و سریع و اخذ اقامت دائم حتمی است مگر اینکه بعنوان یک مهاجر شرایط پیچیده ای را رقم بزنید که مانع از اخذ اقامتتان شود. یا نتوانید کار پیدا کنید و مالیات بپردازید که هم چنان بعید بنظر میرسد زیرا بازار کار این کشور شدیدا تحت فشار کمبود نیروی کار است!
در همین راستا نکاتی جادویی در خصوص اخذ ویزای کانادا مهاجرت به این کشور برای شما تهیه کرده ایم پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا از بایدها و نبایدهایی که باید در حین پروسه اخذ ویزا رعایت کنید مطلع شوید.

ویزای تحصیلی

در اخذ این نوع ویزا علاوه بر اینکه بیاد حواستان به راست و ریس کردن شرایط عمومی اخذ ویزای تحصیلی مثل ارائه تمکن، گردش حساب و از این قبیل باشد باید شرایط اختصاصی مانند ارائه مدارک تحصیلی هم باشد در نتیجه حتما به نکات زیر توجه کنید:
اگر قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا را دارید خاطرتان باشد به نوع ویزا و اقامتتان توجه کنید، همه مراکز آموزشی کانادا به شما اجازه کار نمیدهند در نتیجه اگر قصد دارید همراه با تحصیل در کانادا کار هم کنید به نوع ترم تحصیلی اخذ شده توجه کنید که اجازه کار دارد یا خیر.
حتی اگر مجبور به ارائه مدرک زبان به دانشگاه یا کالج خود در دانشگاه نباشید داشتن دانش زبان خوب برای سفارت الزامی است.
داشتن فاند یا بورسیه احتمال قبولی شما را افزای نمیدهد اما احتمال ریجکتی ویزا را به مراتب کم می کند.

ویزای توریستی

در اخذ ویزای توریستی بیشتر باید به شرایط مهاجرتی عمومی خود توجه کنید، باید سعی کنید طیف گسترده ای از دلایلی که بخاطرشان حاضر به برگشت به کشورتان خواهید بود را ارائه دهید، اعضای خانواده، وابستگی های مالی چشمگیر و یا شغل و درامد ثابت در ایران همه میتوانند در داشتن یک
کمک کننده باشند.

تمکن آهسته اما پیوسته

برای ایجاد تمکن در حسابی که میخواهید ارائه دهید پول را یک دفعه و نزدیک به زمان اخذ گواهی تمکن واریز نکنید بلکه آهسته مبلغ مورد نیاز جهت ارائه تمکن را بسازید، برای مثال از 3 ماه قبل شروع کنید به ریختن مبالغ 5 میلیونی و 10 میلیونی و برداشت های کوچیک اما متناسب با مبلغ موجود در حساب انجام دهید. اینوطری میتوانید تمکن و گردش مالی با واریزهای مستمر و منطقی درست کنید.

دروغ نگویید

دروغ نگویید اما لازم نیست همه چیز را هم بگویید زیرا کانادا دسترسی لازم برای استعلام مدارک و سوابق شما را ندارد اگر قبلا لاتاری ثبت نام کرده اید تنها در صورتیکه از شما پرسیدند اعلام کنید اما هرگز در این خصوص دروغ نگویید.

آخرین توصیه ما

ریجکتی مسئله مهمی است در صورتیکه ریجکت شدید و قصد اعتراض زدن دارید، اصلا به تنهایی عمل نکنید، زیرا گرفتن ویزا پیچیدگی خاصی ندارد فقط باید شدیدا محتاط و آگاه به قوانینش باشید و حتما تغییر قوانین و سیاست های مهاجرتی کشورها را بطور روزانه دنبال کنید و از افراد با تجربه کمک بگیرید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن ویزا و هر گونه سوال با همکاران ما در تماس باشید.22018009

 

 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه