اخبار گردشگری

رفع مشکل قطع شدن سایت هنگام ثبت نام لاتاری

حل مشکلات سایت ثبت نام لاتاری آمریکا

اگر از ایران در سایت لاتاری ثبت نام می کنید بعضا ممکن است بخاطر آی پی شما با مشکلاتی مواجه شوید برای رفع مشکل قطع شدن سایت هنگام ثبت نام لاتاری؛ توصیه اصلی این است که از IP خارجی عالی استفاده کنید ( Virtual private server ویندوز ) که حتما در هنگام ثبت نام قطع نشود و مشکلی به وجود نیاید زیرا ممکن است ثبت نام لاتاری شما با موفقیت انجام نشود، و در صورت بروز سایر مشکلات:

  1. از اینترنت پر سرعت استفاده کنید
  2. سیستم (لپ تاپ ، PC) استفاده کنید
  3. اینترنت خود را بررسی و رفرش کنید
  4. کش مروگر را پاک کنید
  5. مروگر (web browser) خود را تغییر دهید
  6. سیستم دیگر استفاده کنید
  7. به دلیل ترافیک سایت نیز ممکن است این مشکل باشد چند دقیق صبر کنید بعد رفرش کنید مشکل برطرف شود (بعضا مدام نیز رفرش کنید ممکن است مشکل برطرف شود دسترسی پیدا کنید).

8. کسانی که مشکل دارند داخل ثبت نام لاتاری آمریکا (قطع شدن سایت بعد از وارد کردن اطلاعات) برای رفع این مشکل قطع شدن سایت هنگام ثبت نام لاتاری، صفحه دیگری در کنار همان صفحه که اطلاعات را وارد کرده اید قطع شده است باز کنید و وارد شوید بعد صفحه ای که اطلاعات را وارد کرده اید قطع شده است رفرش کنید صفحه برمیگردد به همان مرحله سابمیت و مشکلی نخواهد بود (این مورد را بارها تست کرده ایم در چندین روز مختلف و جواب داده است بدون هیچ مشکلی).

9. اگر با ارور زیر مواجه شدید (URL درخواستی رد شد. لطفا با مدیر خود مشورت کنید):

The requested URL was rejected. Please consult with your administrator.

Your support ID is: 1227186610707703007

[Go Back]

طبق بررسی هایی که انجام دادیم به دلیل اشکالات در عکس این موضوع رخ میدهید!!!

شاید باورنکردی باشد اما واقعا به این دلیل است. اگر عکس شما تمام الزامات برای لاتاری هم داشته باشد ممکن است این مشکل رخ دهد!!!

برای حل این مشکل؛
کافی ست یکبار عکس را در adobe photoshop وارد کنید و مجدد عکس را ذخیره کنید (بدون تغییرات اگر عکس شما همه الزامات را دارد)، به شکلی باور نکردنی حل میشود (با تست تمام روش ها و فیلد ها این نتیجه به دست آمد و مشکل کاملا برطرف شد).

زمان برای ثبت نام لاتاری:

زمان لازم برای ثبت نام در لاتاری طبق اعلام تصویر زیر سعی کنید بیشتر از 30 دقیقه نشود.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه