اخبار گردشگری

جمعه سیاه در دبی چه خبر است؟

با فرارسیدن جمعه سیاه در سراسر جهان، شاهد آماده شدن فروشگاه های مختلف دبی برای این روز بزرگ هستیم، در این بخش از سما اوج قصد داریم تا در خصوص جمعه سیاه در دبی اطلاعات بیشتری را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا در صورتی که قصد دارید برای بهره مندی از تخفیفات ارائه شده در بلک فرایدی دبی به این شهر سفر کنید بتوانید بهترین تصمیمات را در خصوص سفر خود به این شهر بگیرید، از این رو پیشنهاد میکنیم که تا انتها با ما همراه باشید.

خرید در جمعه سیاه دبی یک فرصت استثنایی

طبق نظرسنجی های صورت گرفته از افرادی که در دبی زندگی میکنند، ۶۳ درصد از افراد تصمیم خود را برای خرید اجناس مورد نیاز خود در جمعه سیاه در دبی گرفته اند زیرا بر این باورند که خرید در جمعه سیاه دبی یک فرصت استثنایی برای آنان است و میتوانند بسیاری از محصولات مورد نظر خود را با قیمت های بسیار پایین تر از چیزی که تا کنون وجود داشته است خریداری کنند و در هزینه های خود صرفه جویی کنند. از میان افرادی که در نظر سنجی فوق شرکت کرده اند ۶۰ درصد از افراد قصد خرید قسطی در جمعه سیاه را دارند و ۳۰ درصد نیز تمایل خود برای خرید به صورت نقدی را اعلام کرده اند.

بیشترین محصولات فروش رفته در بلک فرایدی دبی

باوجود اینکه بخش اعظمی از محصولات در دسته بندی های مختلف در دبی به فروش میرسند، اما بیشترین محصولات فروش رفته در بلک فرایدی دبی در سالهای گذشته مربوط به دسته لوازم خانگی و وسایل الکترونیکی بوده است.

جمعه سیاه در دبی روز خرید عیدی

باتوجه به نزدیک بودن جمعه سیاه به سال نوی میلادی، بسیاری از افرادی که تصمیم خود را برای خرید در این روز خاص گرفته اند، از این روز به عنوان جمعه سیاه در دبی روز خرید عیدی یاد میکنند و تمایل دارند تا محصولاتی را خریداری کنند که بتوانند آنها را به عزیزانشان هدیه دهند. در صورتی که شما نیز مایلید تا از این تخفیفات برای خرید عیدی بهره مند شوید پیشنهاد میکنیم تا مقاله بهترین مراکز خرید دبی را مطالعه کنید.

از تخفیف های تقلبی آگاه باشید

یکی از جمله مواردی که هر ساله در بلک فرایدی شاهد آن هستیم، تخفیف های غیر واقعی بسیاری از فروشگاه ها در این روز است. این در حالی است که با آگاهی بیشتر افراد و همچنین امکان بررسی قیمت ها به صورت اینترنتی، خریداران دیگر فریب این دست از تخفیف های تقلبی را نمیخورند. پیشنهاد میکنیم تا در صورتی که مایلید از تخفیف های تقلبی آگاه باشید، از مدتی قبل از بلک فرایدی قیمت محصولات و همچنین فروشگاه هایی که قصد خرید در روز بلک فرایدی از آنها را دارید به خوبی رصد کنید تا این روز بتوانید محصول مورد نظر خود را با تخفیف واقعی خریداری نمایید.

چه کسانی در جمعه سیاه دبی بیشترین خرید را ثبت میکنند؟

چه کسانی در جمعه سیاه دبی بیشترین خرید را ثبت میکنند؟ یکی از جمله روتین ترین براوردهایی که در همه کشورها  پس از روز جمعه سیاه انجام میشود، در خصوص تفکیک خریدارانی است که در این روز شرکت کرده و محصولات مورد نظر خود را خریداری کرده اند. در خصوص اینکه چه کسانی در جمعه سیاه دبی بیشترین خرید را ثبت میکنند نیز باید گفت، باتوجه به نظر سنجی صورت گرفته در بلک فرایدی سال پیش، مردان بیش از زنان در این روز خرید کرده اند. همچنین بیشترین رنج سنی که در این روز برای خرید محصولات مورد نظر خود شرکت کرده اند بازه ۲۵ تا ۳۴ سال و همچنین ۴۵ تا ۵۵ سال بوده است. بیشترین محصول خریداری شده در جمعه سیاه در دبی نیز مربوط به گوشی موبایل و مانیتور سیستم های کامپیوتری بوده است.

معروف ترین پاساژهای دبی – جمعه سیاه در دبی

یکی از علاقه مندی های افرادی که با تور دبی به این شهر سفر میکنند پاساژ گردی است. اگر برای خرید در روز جمعه سیاه در دبی به این شهر سفر کرده اید، پیشنهاد میکنیم حتما از معروف ترین پاساژهای دبی نیز دیدن کنید. از جمله این پاساژها میتوان به مرکز خرید دبی مال، مرکز خرید امارات مال، مرکز خرید برجمان، سیتی سنتر دیره، مرکز خرید ابن بطوطه، مرکز خرید مارینا مال، مرکز خرید وفی سیتی ، مرکز خرید الغریر، مرکز خرید مرکاتو و فستیوال سنتر اشاره کرد.

حقایقی در خصوص جمعه سیاه دبی

در ادامه قصد داریم تا حقایقی در خصوص جمعه سیاه دبی را آشکار کنیم که شاید تا قبل از سفر به دبی از آن بی اطلاع بوده باشید.

شاید فقط یک اماراتی را ببینید! – جمعه سیاه در دبی

یکی از جمله تعجب برانگیزترین حقایق سفر به دبی این است که ممکن است افراد اماراتی کمی را در اطراف خود ببینید. باتوجه به سیل مهاجرتی که طی سالهای گذشته به دبی صورت گرفته است، در حال حاضر به ازای هر اماراتی ۶ مهاجر از کشورهای مختلف وجود دارد. با این تفاسیر امری کاملا طبیعی است که در روز جمعه سیاه دبی شاید فقط یک اماراتی را ببینید و بیشتر از هر ملیت دیگری با هندی ها، بنگلادشی ها و پاکستانی ها رو به رو شوید.

دبی، شهر آسمان خراش ها

یکی دیگر از حقایق شهر دبی در خصوص آسمان خراش های موجود در این شهر است. در دبی بیش از ۱۳۴۴ آسمان خراش وجود دارد که از این منظر دبی جایگاه سوم را از نظر تعداد آسمان خراش در جهان را داراست. باتوجه به این تعداد از آسمان خراش ها مطمئنا با سفر به این شهر، به این نتیجه خواهید رسید که دبی، شهر آسمان خراش ها است.

ماشین های پلیس به روز را در دبی ببینید

چند سالی است که خودروهای پلیس دبی تیتر بسیاری از اخبار جهانی شده اند. شما با سفر به این شهر میتوانید ماشین های پلیس به روز را در دبی ببینید. در این شهر خودروهای پلیس از جمله سریع ترین خودروهای حال حاضر دنیا هستند و همین امر سبب شده است تا کمتر کسی به فکر در افتادن با پلیس های این شهر در خیابان بیوفتد از این رو میتوان گفت دبی یکی از جمله امن ترین کشورها برای سفر و حتی زندگی به شمار می رود. در روزهای منتهی به جمعه سیاه در دبی نیز ضریب امنیتی این شهر بسیار بالاتر رفته و تعداد مامورین و خودروهای گشتی در این شهر بیشتر از روزهای معمول خواهد بود تا بتوانند امنیت ساکنین و مسافرینی که برای خرید در این روز به بازارها رفته اند را تامین کنند.

سفر به دبی با تورهای ارزان قیمت سما اوج

یکی از جمله روش هایی که میتوان به کمک آن سفر به کشورهای خارجی را با قیمت ارزانتری انجام داد، شرکت در تورهای گردشگری است. خرید در روز جمعه سیاه در دبی فرصت خوبی است تا محصولات مورد نظر خود را با قیمت بسیار ارزانتری خریداری کنید، در صورتی که مایلید تا سفر به دبی شما نیز با هزینه های کمتری انجام شود میتوانید از تورهای ارزان قیمت سما اوج ویژه سفر به دبی استفاده کنید تا سفر و خرید ارزان قیمت را در کنار یکدیگر تجربه کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *