جاذبه های گردشگری خارجی

تور برزیل

دلایل زیادی برای سفر به برزیل با تور وجود دارد، اما مهمترین نکته‌ای که باعث می‌شود اغلب گردشگران برای سفر به این کشور خرید تور برزیل را انتخاب کنند بدون شک هزینه اقتصادی تور برزیل در مقایسه با خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به صورت جداگانه برای سفر به این کشور است. با خرید تور گردشگری برزیل می‌توانید از جاذبه‌های گردشگری متنوع و فراوان این کشور پهناور همچون سواحل زیبا، جنگل‌های بارانی، کوهستان‌های بکر، رودخانه‌های پرآب و شهرهای تاریخی و فرهنگی برزیل با همراهی یک تور لیدر مجرب بازدید کنید. بازدید از شهرهای ریودوژانیرو پایتخت این کشور و شهر سائوپائولو یکی از بخش‌های جذاب تور مسافرتی برزیل است. بلیط هواپیما برزیل ، اقامت در بهترین هتل‌های 5 ستاره، گشت شهری، تور لیدر فارسی زبان، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، وعده غذایی و ترانسفر فرودگاهی جز خدمات اصلی تور سفر به برزیل سما اوج خاورمیانه می‌باشد، مسافران در اسرع وقت و به صورت اینترنتی می‌توانند این تور جذاب و با کیفیت را برای سفر به قاره آمریکای جنوبی تهیه کنند و برای ثبت لحظات خاطره انگیز با تور برزیل سما اوج خاورمیانه عازم این کشور شوند.

برزیل قطب گردشگری آمریکای جنوبی

برزیل یکی از ده کشور پهناور جهان است که در قاره آمریکای جنوبی واقع شده و یکی از قطب‌های‌ گردشگری این قاره محسوب می‌شود. شاید بسیاری از مردم به واسطه ورزش فوتبال و فوتبالیست‌های مشهور این کشور همچون پله نام برزیل را شنیده باشند، اما این کشور در بین علاقه مندان به سفر هم شهرت بسیار زیادی دارد و سواحل مشهور کشور برزیل در مجاورت اقیانوس آرام یکی از دلایل اصلی شهرت این کشور در جهان است. برزیل در رده پنجم فهرست بزرگترین کشورهای جهان به لحاظ وسعت قرار دارد، این کشور زمانی مستعمره پرتغال بوده و به همین دلیل اغلب مردم برزیل به زبان پرتغالی صحبت می‌کنند. برزیل خطوط ساحلی بسیار طولانی دارد، ریودوژانیرو پایتخت این کشور و شهر بزرگ سائوپائولو در مجاورت اقیانوس آرام واقع شده‌اند. بخش عظیمی از جنگل‌های مشهور آمازون هم در این کشور سرسبز و پهناور قرار دارد، برزیل جز پر جمعیت ترین کشورهای جهان هم است و در این رتبه بندی در رده ششم پرجمعیت ترین کشورهای جهان قرار دارد.

شهرهای تور برزیل

تنوع جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و سواحل بی نظیر کشور برزیل باعث شده همه ساله گردشگران بسیاری از کشورهای مختلف جهان به شهرهای کشور برزیل سفر کنند و مناظر بکر و طبیعت بی نظیر این کشور پهناور را از نزدیک ببیند. ساحل کوپاکابانا در ریودوژانیرو، آبشار افسانه‌ای ایگواسو و پارک ملی آمازون تنها بخشی از جاذبه‌های گردشگری این کشور است. در برنامه تور برزیل بازدید از شهرهای سائوپالو، فوز دو ایگواسو، ریو دو ژانیرو و کمپوس دو جردان قرار دارد، تنوع شهرهای تور برزیل سما اوج خاورمیانه باعث شده مسافران این تور گردشگری جذاب بتوانند از مناطق مختلف این کشور در یک سفر نه روزه بازدید کنند. ریو دو ژانیرو پایتخت کشور برزیل و یکی از شهرهای تور برزیل سما اوج خاورمیانه است، مسافران در تور ریو دو ژانیرو برزیل به مدت 3 روز در یکی از بهترین هتل‌های پنج ستاره این شهر اقامت خواهند داشت تا فرصت بازدید از جاذبه‌های دیدنی پایتخت این کشور را داشته باشند. یکی از زیباترین شهرهای کشور برزیل بدون شک شهر ساحلی سائوپالو است که مسافران در برنامه تور برزیل خود بازدید از این شهر را هم دارند، برای تور سائوپالو برزیل در این سفر 3 روزه زمان در نظر گرفته شده و مسافران در این مدت می‌توانند از جاذبه‌های طبیعی و سواحل بکر این شهر بازدید کنند. تور فوز دو ایگواسو برزیل یکی از بخش‌های جذاب این تور گردشگری است و مسافران این تور به مدت دو روز فرصت دارند تا از این شهر مرزی بازدید کنند، این شهر بین دو کشور برزیل و آرژانتین قرار دارد. دو روز پایانی این سفر به تور کمپوس دو جردان برزیل اختصاص دارد، قطعا یکی از بخش‌های جذاب تور کمپوس دو جردن برزیل بازدید از موزه و کارخانه شکلات در این شهر است و گردشگران دو روز فرصت دارند تا جاذبه‌های طبیعی و تاریخی این شهر زیبا و بزرگ از نزدیک ببینند و سپس به ایران بازگردند. همچنین برای اطلاع از سایر جزئیات و برنامه تور برزیل می‌توانید به صورت تلفنی با شماره 0218540 تماس بگیرید و سوالات احتمالی خود را از کارشناسان سما اوج خاورمیانه بپرسید.

شهرهای تور برزیل

چرا باید تور سائوپالو برزیل را تجربه کنیم؟

تور سائوپالو برزیل در واقع یکی از شهرهای تور برزیل است که مسافران با خرید این تور ترکیبی فرصت بازدید از شهر سائوپالو را هم خواهند داشت. مسافران تور ترکیبی برزیل و آرژانتین سه روز از این سفر 13 روزه را در شهر سائوپالو اقامت دارند و از جمله مهمترین دلایل خرید تور سائوپالو می‌توان به طبیعت بکر و زیبای این شهر که شامل کوه‌ها، جنگل‌ها، رودخانه‌ها و آبشارها اشاره کرد. در زمان سفر به این شهر با تور سائوپالو می‌توانید در فستیوال‌ها و کارناوال‌های شادی که در این شهر برگزار می‌شود هم شرکت کنید و با فرهنگ مردم برزیل از نزدیک آشنا شوید. خرید سوغاتی از بازارهای محلی و مراکز خرید بزرگ شهر سائوپالو یکی دیگر از بخش‌های جذاب تور مسافرتی سائوپالو برای توریست‌های خارجی است. سائوپالو یکی از شهرهای توریستی کشور برزیل است که در مجاورت اقیانوس آرام قرار دارد و یکی از تفریحات جذاب در زمان دیدن سائوپالو برای گردشگران خارجی رفتن به سواحل این شهر و استفاده از امکانات ساحلی و شنا در آب‌های اقیانوس است.

دلایل رفتن به تور فوز دو ایگواسو برزیل چیست؟

فوز دو ایگواسو یکی از مشهورترین شهرهای توریستی کشور پهناور برزیل است که در جنوب غربی این کشور واقع شده و نام آن هم از نام رودخانه ایگواسو گرفته شده که در نزدیکی این شهر قرار دارد. این شهر یک نقطه مرزی بین کشورهای برزیل، آرژانتین و پاراگوئه است و به همین دلیل بازدید از این شهر در برنامه تور فوز دو ایگواسو برزیل قرار دارد. مدت زمان اقامت مسافران سما اوج خاورمیانه در این شهر سه روز است و گردشگران در تور فوز دو ایگواسو برزیل می‌توانند با هلی کوپتر بر فراز شهر بروند و مناظر طبیعی این شهر را از بالا تماشا کنند. یکی از بخش‌های مهیج و جذاب تور فوز دو ایگواسو خوردن یک وعده ناهار لذیذ در یکی از بهترین رستوران‌های پنج ستاره برزیل بر فراز آبشار این شهر است. گردشگران که با تور مسافرتی فوز دو ایگواسو به این شهر سفر کرده‌اند، سه روز فرصت دارند تا از آبشارهای پرآب و باغ پرندگان این شهر بازدید کنند و از دیدن فوز دو ایگواسو در سفر برزیل خود لذت ببرند.

دلایل رفتن به تور فوز دو ایگواسو برزیل چیست؟

تور ریو دو ژانیرو برزیل، از زیباترین شهرهای برزیل

تور ریو دو ژانیرو برزیل یکی از بخش‌های پرطرفدار تور ترکیبی برزیل و آرژانتین است و مسافران تور ریو دو ژانیرو برزیل به مدت سه شب در یکی از بهترین هتل‌های پنج ستاره پایتخت کشور برزیل یعنی شهر ریو دو ژانیرو اقامت خواهند داشت تا در این مدت بتوانند جاذبه‌های این شهر دیدن کنند. تور ریو دو ژانیرو به صورت سه روزه برنامه ریزی شده و مسافران در این مدت از مجسمه مسیح، محله لاپا، ورزشگاه ماراکانا و سایر جاذبه‌های شهر ریو دو ژانیرو دیدن خواهند کرد. گشت شهری تور مسافرتی ریو دو ژانیرو با بهترین اتوبوس‌های توریستی برگزار می‌شود و یک تور لیدر فارسی زبان در این گشت مسافران را همراهی می‌کند تا گردشگران بتوانند سوالات احتمالی خود را از راهنمای تور خود بپرسند. دیدن ریو دو ژانیرو برای تمامی کسانی که به فرهنگ و تاریخ کشور برزیل علاقه دارند به شدت توصیه می‌شود، آنها در این سفر کوتاه به ریو دو ژانیرو این فرصت را دارند که از مناظر طبیعی پایتخت کشور برزیل هم دیدن کنند و برای تفریح به سواحل اقیانوس آرام در این شهر بزرگ و پرجمعیت بروند.

 

 

تور کمپوس دو جردان برزیل برای دیدن شهر سوییس برزیل

تور کمپوس دو جردان برزیل یکی از بخش‌های جذاب تور ترکیبی برزیل است که مسافران در این تور مهیج دو روز پایانی سفر خود را فرصت دارند تا شهر مینیاتوری برزیل که مرکز شکلات در این کشور است را به صورت کامل کشف کنند. بدون شک یکی از بخش‌های رویایی تور کمپوس دو جردان برزیل برای گردشگران زمانی است که با همراهی تور لیدر خود به کارخانه و موزه شکلات سازی مشهور این شهر می‌روند و از مراحل تولید شکلات با دانه‌های کشت شده در کشور برزیل بازدید می‌کنند. تماشای فرآیند تولید شکلات و خرید شکلات‌های برزیلی قطعا جز خاطرات زیبا و به یادماندنی تور کمپوس دو جردن برزیل برای مسافران است. دیدن کمپوس دو جردان از بالای قله ایتاپوا هم یکی از آیتم‌های جذاب تور کمپوس دو جردان محسوب می‎شود که گردشگران پس از بازدید از این قله بلند مرتبه با همراهی تور لیدر و سایر اعضای تور مسافرتی کمپوس دو جردان می‌توانند به هتل بروند و برای بازگشت به ایران طبق برنامه سفر خود آماده شوند.

تور کمپوس دو جردان برزیل برای دیدن شهر سوییس برزیل

چرا به کمپوس دو جردان برزیل ، شهر سوییس برزیل می‌گویند

این شهر مرکز شکلات در کشور برزیل است، کشت دانه شکلات در باغ‌ها و مزارع این شهر انجام می‌شود. معماری خاص این شهر باعث شده به کمپوس دو جردان شهر سوییس برزیل هم بگویند، خیابان‌ها و ساختمان‌های مسکونی این شهر به لحاظ ظاهری شباهت زیادی به خانه‌ها و خیابان‌های کشور سوئیت دارد. تور کمپوس دو جردن شهر سوییس برزیل یکی از بخش‌های تور ترکیبی برزیل است و مسافران دو روز از سفر 12 روزه خود به کشور برزیل را در این شهر می‌گذرانند. برای کشف شهر سوییس برزیل می‌توانید با همراهی تور لیدر خود به کارخانه و موزه مشهور شکلات سازی این شهر بروید و از فروشگاه این کارخانه برای خود و عزیزانتان به عنوان سوغاتی شکلات‌های تازه و خوشمزه برزیلی را تهیه کنید. شاید مدت زمان تور شهر سوییس برزیل کوتاه باشد ولی مسافران با برنامه ریزی تورلیدر خود می‌توانند بسیاری از جاذبه‌های طبیعی و بناهای تاریخی این شهر را کشف کنند و با خاطره‌ای خوش از کشور برزیل راهی ایران شوند.

خرید تور برزیل

در حال حاضر خرید تور برزیل به صورت اینترنتی و تلفنی از آژانس سما اوج خاورمیانه امکان پذیر است و مسافران ارجمند این آژانس می‌توانند برای خرید تور برزیل به صورت اینترنتی به سایت سما اوج خاورمیانه مراجعه کنند و از قسمت تورهای مسافرتی این سایت مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را مشخص کرده و تور مورد نظر را از این آژانس تهیه کنند. یکی از نکاتی که در زمان خرید اینترنتی تور برزیل سما اوج خاورمیانه باید به آن توجه کنید، این است که تور برزیل این آژانس در واقع به صورت یک تور ترکیبی برگزار می‌شود. یکی از مزیت‌های رزرو آنلاین تور برزیل این است که مسافران می‌توانند در زمان خرید این تور از سایت سما اوج خاورمیانه خدمات و هتل‌های این تور را با هم مقایسه کنند و تور مناسب را براساس بودجه و خدمات مورد نظر تهیه نمایند. همچنین با رزرو اینترنتی تور برزیل می‌توانید هزینه‌های سفر را از طریق درگاه بانکی به صورت آنلاین پرداخت کنید.

دیدنی های تور سائوپالو برزیل

گردشگری در سائوپالو برزیل بسیار پر رونق است و توریست‌های بسیاری به صورت گروهی و یا انفرادی به این شهر در کشور برزیل سفر می‌کنند. برای کشف شهر ساحلی سائوپائولو بهتر این است که با تور سائوپالو برزیل به این شهر بزرگ سفر کنید. مسافران در مدت اقامت در این شهر می‌توانند از بناها، پارک‌ها و موزه‌های مهم این شهر همچون یادمان آمریکای لاتین، موزه زبان پرتغالی، موزه هنر سائوپائولو و پارک ایبیراپوئرا هم در قالب گشت شهری تور سائوپالو برزیل دیدن کنند. دیدنی های تور سائوپالو برزیل محدود به این موارد نیست و گردشگران زمان‌های فراغت خود را هم به صورت انفرادی می‌توانند در این شهر بزرگ با تفریح در سواحل اقیانوس آرام و یا بازدید از مراکز خرید مدرن این شهر بگذرانند.

دیدنی های تور فوز دو ایگواسو برزیل

شهر فوز دو ایگواسو یکی از شهرهای بزرگ و مشهور کشور برزیل است که طبق بررسی‌ها ساکنین این شهر از 80 ملیت مختلف همچون ایتالیا، پرتغال، لبنان، چین، پاراگوئه، آرژانتین هستند. این تنوع نژادی و فرهنگی باعث شده که این شهر به یکی از مراکز مهم توریستی و گردشگری تبدیل شود. دیدنی های تور فوز دو ایگواسو برزیل در این شهر زیاد است و علاوه بر جاذبه‌های تاریخی و طبیعی مسافران این شهر می‌توانند با فرهنگ مردم این شهر هم از نزدیک آشنا شوند. گردشگری در فوز دو ایگواسو برزیل رونق بسیار خوبی دارد، این شهر که در نزدیکی مرز بین سه کشور برزیل، آرژانتین و اروگوئه واقع شده است، یکی از زیباترین شهرهای کشور برزیل می‌باشد که آبشارهای بلند مرتبه بسیاری را در خود جای داده و یکی از بخش‌های جذاب تور فوز دو ایگواسو برزیل امکان بازدید از این آبشارهای طبیعی است. سد ایتایپو، پارک پرندگان، آبشار زیبا و شگفت انگیز ایگواسو و تئاتر فولکلوریک از جمله مشهورترین جاذبه‌های دیدنی این شهر است. بازدید از این جاذبه‌ها در برنامه تور فوز دو ایگواسو برزیل قرار دارد.

دیدنی های تور کمپوس دو جردان برزیل

گردشگری در کمپوس دو جردان برزیل هم رونق خوبی دارد و از جمله دلایل اصلی رونق گردشگری در این شهر تنوع جاذبه‌های طبیعی و تاریخی آن است. باغ گل‌های زینتی را می‌توانید در زمان سفر با تور کمپوس دو جردان برزیل به این شهر از نزدیک ببینید، این باغ شامل گونه‌های مختلفی از گل‌های زینتی همچون رز، لاله و نرگس می‌باشد. معماری و شهرسازی در کمپوس دو جردان شباهت زیادی به معماری شهرهای کشور سوئیس در قلب قاره اروپا دارد و به همین دلیل بسیاری از گردشگران این شهر را با عنوان سوئیس برزیل می‌شناسند. کارخانه و موزه مشهور شکلات هم در این شهر قرار دارد و مسافران تور کمپوس دو جردان برزیل در جریان گشت شهری این تور مسافرتی می‌توانند از این بنای تاریخی و ارزشمند هم دیدن کنند. قله ایتاپوا و منظره شگفت انگیزی که از بالای این قله می‌توان تماشا کرد هم یکی دیگر از دیدنی های تور کمپوس دو جردان برزیل است.

دیدنی های تور ریو دو ژانیرو برزیل

اغلب گردشگران ترجیح می‌دهند در زمان سفر به پایتخت کشور برزیل با تور ریو دو ژانیرو برزیل از جاذبه‌های دیدنی این شهر با همراهی یک تور لیدر مجرب بازدید کنند، زیرا تنوع جاهای دیدنی در این شهر بزرگ و پرجمعیت بسیار زیاد است. کوپاکابانا یکی از محبوب‌ ترین سواحل این شهر می‌باشد که مسافران تور ریو دو ژانیرو برزیل می‌توانند در زمان‌های فراغت خود در این شهر از این ساحل زیبا در مجاورت اقیانوس آرام بازدید کنند و از تفریحات ساحلی برای خوشگذرانی استفاده نمایند. مجسمه مسیح هم یکی از نمادهای مشهور و جز جاذبه‌های گردشگری در ریو دو ژانیرو برزیل است که اغلب مسافران در زمان اقامت در این شهر برای گرفتن عکس یادگاری در کنار این مجسمه برای بازدید از آن به مرکز شهر ریو دو ژانیرو می‌روند. محل لاپا هم یکی دیدنی های تور ریو دو ژانیرو برزیل محسوب می‌شود که اغلب توریست‌های برای غذا خوردن و تفریح به این محله پر شور و نشاط می‌روند. موزه ملی برزیل، پارک جنگلی تروپیکال، کاتدرال سائو سباستین و پلاژ دو لبرون هم از دیگر جاذبه‌های دیدنی پایتخت کشور برزیل است که در زمان سفر به این شهر با تور ریو دو ژانیرو برزیل می‌توانید از آن بازدید کنید.

 

قیمت تور برزیل

مدت زمان سفر به کشور برزیل، هتل محل اقامت، نوع پرواز و خدمات تور از جمله عواملی است که قیمت تور برزیل تحت تاثیر آنها تعیین می‌شود، مسافران این تور ترکیبی باید براساس خدمات دریافتی هزینه تور برزیل را پرداخت کنند. مسافرانی که قصد دارند تور برزیل را از آژانس سما اوج خاورمیانه تهیه کنند، باید به این نکته توجه داشته باشند که قیمت تور برزیل سما اوج خاورمیانه به نوع رزرو هتل های برزیل و تاریخ سفر وابسته است. نوع بلیط هواپیما و کلاس پروازی هم جز عوامل تاثیرگذار بر نرخ تور برزیل سما اوج خاورمیانه می‌باشد، مسافرانی که از این آژانس تور برزیل تهیه کرده‌اند با پروازهای ایرلاین قطر ایرویز عازم این کشور در قاره آمریکا خواهند شد و این موضوع هم جز عوامل موثر بر قیمت تور برزیل محسوب می‌شود. تور برزیل در واقع یک تور ترکیبی است و مسافران با خرید این تور می‌توانند به صورت همزمان از چهار شهر کشور برزیل و پایتخت کشور آرژانتین بازدید کنند. همچنین برای اطلاع از جزئیات و قیمت تور برزیل به صورت 24 ساعته و کاملا آنلاین می‌توانید به سایت سما اوج خاورمیانه مراجعه کنید.

ویژگی‌های تور برزیل چیست؟

تور برزیل سما اوج خاورمیانه در واقع یک تور مجزا نیست و یکی از بخش‌های تور ترکیبی برزیل و آرژانتین است که مجری برگزاری آن آژانس سما اوج خاورمیانه می‌باشد. مدت زمان این تور مسافرتی 12 شب و 13 روز است. یکی از ویژگی‌های تور برزیل این است که مسافران در 9 شب اقامت در این کشور می‌توانند از چهار شهر بزرگ و مشهور سائوپالو، فوز دو ایگواسو، ریو دو ژانیرو و دو جردان برزیل بازدید کنند. گشت شهری، وعده ناهار، ترانسفر فرودگاهی و بیمه مسافرتی از جمله ویژگی‌های تور برزیل سما اوج خاورمیانه است و مسافران با خرید این تور می‌توانند با بهترین پرواز خارجی خود را به کشور برزیل برسانند. در زمان بازدید از دیدنی های تور برزیل مسافران سما اوج خاورمیانه را یک تور لیدر فارسی زبان و یک تور لیدر مسلط به زبان انگلیسی و پرتغالی همراهی می‌کنند تا مسافران این آژانس بتوانند زیبایی های تور برزیل را با همراهی یک فرد حرفه‌ای کشف کنند و با خاطراتی خوش از این سفر هیجان انگیز به خانه بازگردند. برای اطلاع از جزئیات این تورها می‌توانید با شماره تلفن 0218540 تماس بگیرید و سوالات احتمالی خود را در مورد تور برزیل از کارشناسان سما اوج خاورمیانه بپرسید.

 

 

مزایای خرید تور برزیل از سما اوج خاورمیانه

تور برزیل سما اوج خاورمیانه جز جذاب ترین تورهای خارجی این آژانس است، سما اوج خاورمیانه سابقه طولانی در زمینه برگزاری تورهای داخلی و خارجی دارد و همین موضوع باعث شده تورهای خارجی سما اوج خاورمیانه در مقایسه با رقبا از کیفیت بالاتری برخوردار باشند. یکی از مزایای خرید تور برزیل از سما اوج خاورمیانه، دریافت ویزای برزیل توسط کارشناسان این آژانس برای مسافران می‌باشد که باعث رضایت خاطر مشتریان این آژانس شده است. در زمان خرید تور برزیل از سما اوج خاورمیانه از سایت این آژانس این امکان برای مسافران فراهم شده که بتوانند هتل محل اقامت خود در زمان سفر با تور را انتخاب کنند. همچنین تنوع گشت‌های شهری را می‌توان یکی دیگر از مزایای خرید تور برزیل از سما اوج خاورمیانه دانست که مسافران را در این گشت‌های شهری دو تورلیدر حرفه‌ای هم همراهی می‌کنند. تور برزیل سما اوج خاورمیانه با پرواز قطر ایرویز انجام می‌شود که این موضوع را می‌توان یک مزیت اصلی برای مسافران این آژانس بیان کرد.

تور لحظه آخری برزیل

هزینه‌های بالای سفر باعث شده بسیاری از گردشگران از سفر به کشورهای قاره آمریکا منصرف شوند و یا این سفر به سال‌های آینده موکول کنند، تور لحظه آخری برزیل اما یک راهکار ارزان و ایده آل برای این مسافران محسوب می‌شود. معمولا تور لحظه آخری برزیل در فصل‌ هایی از سال برگزار می‌شود که تقاضا برای سفر به این کشور کمتر است و مسافران با تخفیف‌های ویژه می‌توانند این تور را از آژانس‌های مسافرتی معتبر تهیه کنند. خدماتی که به مسافران تور تور برزیل لحظه آخری ارائه می‌شود به لحاظ کیفیت و امکانات تفاوتی با سایر مسافران ندارد و تنها دلیل قیمت پایین این تورها را می‌توان تکمیل نشدن ظرفیت تور پیش از تاریخ برگزاری آن بیان کرد. برخی افراد سودجو هم تورهای ارزان قیمت را با عنوان تور لحظه آخری برزیل به مسافران می‌فروشند و گردشگران تصور می‌کنند که دلیل کیفیت پایین خدمات این تورها به خاطر لحظه آخری بودن آن است، در صورتی که چنین تصوری درست نیست و تورهای لحظه آخری برزیل کیفیت مطلوبی دارند، اگر این تورها را از آژانس‎‌های مسافرتی معتبر همچون سما اوج خاورمیانه تهیه کنید.

تور ارزان برزیل

به طور کلی به هر تور مسافرتی که با خدمات متوسط برگزار شود، تور ارزان برزیل می‌گویند. این تورها معمولا برای مسافرانی مناسب است که بودجه آنها برای مسافرت به این کشور محدود است ولی تمایل دارند با حداقل امکانات خود را به این کشور برسانند و از جاذبه‌های گردشگری برزیل بازدید کنند. تور ارزان برزیل معمولا روی پروازهای اکونومی و هتل‌های سه ستاره برگزار می‌شود و آژانس‌های مسافرتی به این شکل سعی می‌کنند هزینه‌های سفر به این کشور را کاهش دهند. همچنین برای کاهش هزینه‌های تور برزیل می‌توانید برخی خدمات را از پکیج تور خود حذف کنید و یا ایام غیر پیک سفر را برای عزیمت به این کشور انتخاب نمایید. برخی از مسافران هم با کوتاه کردن مدت زمان سفر خود به دنبال تور برزیل ارزان قیمت هستند. تنوع تورهای مسافرتی برزیل در آژانس سما اوج خاورمیانه کم نیست و علاقه مندان به سفر به راحتی با یک جستجو ساده در این سایت می‌توانند تور ارزان برزیل سما اوج خاورمیانه را از این آژانس برای سفر به این کشور پیدا کنند.

مدارک لازم برای تور برزیل

همه کسانی که تابعیت و یا اقامت کشور برزیل را ندارند، باید حتما قبل از عزیمت به این کشور به عنوان یک تبعه خارجی ویزا دریافت کنند، اتباع ایرانی هم در زمان سفر به این کشور باید ویزا برزیل را دریافت کنند. دریافت ویزای برزیل توسط کارشناسان سما اوج خاورمیانه انجام می‌شود و مسافران این آژانس فقط باید مدارک لازم برای تور برزیل را در زمان خرید این تور تفریحی به کارشناسان سما اوج خاورمیانه تحویل دهند. با ارائه تمامی مدارک وقت سفارت کارشناسان سما اوج خاورمیانه برای مسافران از سفارت برزیل دریافت می‌شود. گذرنامه معتبر با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ سفر یکی از مدارک لازم برای تور برزیل است که مسافران باید برای اخذ ویزا به آژانس تحویل دهند چهار قطعه عکس رنگی با زمینه سفید، دو نسخه معرفی نامه شغلی مسافر در سربرگ محل کار شرکت به صورت انگلیسی یا ترجمه شده، دو نسخه گواهی گردش حساب بانکی مسافر، گواهی تمکن مالی، یک سری کپی ویزاهای قبلی مسافر و یک نسخه ترجمه شده از شناسنامه جز مدارک تور برزیل است که مسافران باید حداقل 30 روز قبل از سفر این مدارک را به صورت ترجمه شده به آژانس مسافرتی سما اوج خاورمیانه تحویل دهند.

ویزای برزیل با سما اوج خاورمیانه

اگر تور مسافرتی برزیل را از آژانس سما اوج خاورمیانه تهیه کنید، یک از مزایای اصلی این تور برای مسافران، دریافت ویزای برزیل است. مسافران ایرانی برای سفر به کشور برزیل باید پیش از عزیمت به این کشور در قاره آمریکا ویزا بگیرند، در سفرهای گروهی دریافت ویزای برزیل یکی از خدمات آژانس‌های مسافرتی به گردشگران است و به این شکل کار آنها برای سفر آسان می‌شود. مسافران در زمان تهیه این تور از سما اوج خاورمیانه باید همه مدارک مورد نیاز را به کارشناسان این آژانس تحویل دهند تا کارشناسان ویزای برزیل سما اوج خاورمیانه در اسرع وقت ویزای این کشور را برای مشتریان خود دریافت کنند. ویزای برزیل با سما اوج خاورمیانه جز خدمات محبوب در بین مسافرانی است که با تورهای مسافرتی این آژانس قصد سفر به کشورهای برزیل و آرژانتین را دارند. پرداخت ورودی سفارت جهت اخذ ویزای برزیل هم جز خدمات سما اوج خاورمیانه به مسافران تور برزیل است. سایر شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای برزیل سما اوج خاورمیانه هم در سایت این آژانس درج شده و مسافران پیش از خرید تور برزیل می‌توانند این اطلاعات را در سایت مشاهده کنند.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه