جاذبه های گردشگری خارجی

تفریحات شبانه در سنگاپور را از دست ندهید!

همه چیز درباره تفریحات شبانه در سنگاپور

تفریحات شبانه در سنگاپور یکی از بخش‌های جذاب برای گردشگران در زمان سفر به این کشور می‌باشد، گردشگران پس از اینکه روز خود را با بازدید از جاذبه های گردشگری سنگاپور تکمیل کردند، برای تفریح با همسفران خود در شب هم به دنبال مکان جذابی هستند. سنگاپور یک شهر همیشه بیدار است و گردشگران گزینه‌های متعددی برای تفریح و سرگرمی در این کشور مدرن و پیشرفته پیش روی خود دارند که بر اساس سلیقه و بودجه خود می‌توانند یک گزینه را انتخاب کرده و یک شب پر هیجان را در کشور سنگاپور در شرق قاره آسیا داشته باشند.

زندگی شبانه در سنگاپور به سرعت در حال توسعه می‌باشد و برای هر سن و سلیقه‌ای در این شهر امکانات تفریحی جذابی مهیا شده است. برای استفاده از امکانات و تفریحات شبانه در سنگاپور باید به مرکز شهر بروید، زیرا اغلب مراکز تفریحی در این بخش از شهر واقع شده است. اگر دوست دارید با تفریحات شبانه در سنگاپور بیشتر آشنا شوید و در زمان سفر به این کشور اوقات شاد و مفرحی را بگذرانید، با این مقاله از مجله گردشگری سمااوج تا انتها همراه شوید تا به شما در مورد جزئیات تفریحات شبانه در کشور سنگاپور بیشتر بگوییم.

۹ مورد از بهترین تفریحات شبانه در سنگاپور

سنگاپور کشوری در مجاورت ساحل دریا است و به همین دلیل برخی از گردشگران خارجی در زمان سفر به این کشور ترجیح می‌دهند شب‌ها را در کنار ساحل بگذرانند و از تفریحات شبانه در این کشور لذت ببرند. در خلیج مارینا و اسکله تفریحی کلارک هم برای تفریحات شبانه امکانات متنوعی مهیا شده که برخی از آنها در جهان نمونه مشابهی ندارد و گردشگران فقط در زمان سفر به سنگاپور می‌توانند از این امکانات جذاب بهره مند شوند. تفریحات شبانه در سنگاپور هیچ محدودیت سنی ندارد و در این کشور زیبا و مدرن برای هر سن و سالی امکانات متنوعی طراحی شده تا از تفریح در شب‌های سنگاپور لذت ببرند.

اگر اهل گوش کردن به موسیقی جاز هستید و یا برای چشیدن طعم‌های جدید عازم کشور سنگاپور شده‌اید، کلاب‌های شبانه سنگاپور و غذاخوری‌های این کشور گزینه مناسبی برای تفریح شما می‌باشد. برای مسافرانی که شب‌ها دوست دارند به خرید بروند هم در سنگاپور بازارهای محلی و بسیاری از مراکز خرید تا پاسی از شب باز هستند و به راحتی می‌توانید با خانواده برای تفریح و گردش به این مراکز بروید. در ادامه قصد داریم ۹ مورد از بهترین تفریحات شبانه در سنگاپور را به شما معرفی کنیم.

۱. اسکله کلارک – Clarke Quay – تفریحات شبانه در سنگاپور

اسکله کلارک (Clarke Quay) یکی از زیباترین مناطق سنگاپور است که اتمسفر زیبای آن هر بازدید کننده‌ای را مسحور می‌کند. حتما پس از گردش و خرید از فروشگاه‌های خیابان اورچارد در سنگاپور، برای صرف شام به اسکله کلارک بروید و غذاهای دریایی رستوران‌های شیک و جذاب این منطقه را نوش نمایید. گردشگران در زمان صرف غذا می‌توانند دریا را تماشا کنند و با نسیم دریا خنک شوند.

کشتی‌های تفریحی هم از ساحل کلارک به مقصد جزیره‌های مختلف سنگاپور حرکت می‌کنند، برخی از این کشتی‌ها در طول شب‌ هم تورهای جذابی دارند و گردشگران برای خوردن یک شام رمانتیک روی این کشتی‌ها می‌توانند از قبل برنامه ریزی کرده و کشتی مورد نظر را رزرو نمایند. این اسکله یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری سنگاپور است، فصل تابستان بهترین زمان برای سفر به سنگاپور و بازدید از اسکله تاریخی کلارک می‌باشد. این اسکله با ایستگاه مترو هم فقط چند قدم فاصله دارد و گردشگران از مناطق مختلف شهر سنگاپور به راحتی می‌توانند خود را به این اسکله برسانند و در این اسکله بزرگ و چشم نواز از تفریحات شبانه در سنگاپور لذت ببرنند.

بهترین مکان‌ها برای تفریحات شبانه در اسکله کلارک

رستوران‌های اسکله
بانجی جامپینگ جی مکس (G-Max Reverse Bungy Jump)

۲. مارینا بی سندز – Marina Bay Sands – تفریحات شبانه در سنگاپور

مجموعه تفریحی و گردشگری مارینا بی سندز (Marina Bay Sands) یکی از بهترین مکان‌ها برای تفریحات شبانه در سنگاپور محسوب می‌شود، گردشگران می‌توانند برای استفاده از امکانات تفریحی این مجموعه با مترو و یا تاکسی خود را به مجتمع تجاری تفریحی مارینا بی سندز برسانند. ساختمان این مجتمع تجاری یکی از جذاب ترین بناهای کشور سنگاپور می‌باشد و بسیاری از گردشگران فقط برای تماشای این ساختمان از نزدیک و گرفتن چند عکس یادگاری در کنار آن به منطقه مارینا در سنگاپور می‌روند. کنسرت‌های شبانه بسیار زیادی در این مجموعه برگزار می‌شود و گردشگران برای تخلیه انرژی و گذراندن لحظات شاد با همسفران خود می‌توانند به مجموعه مارینا بی سندز در کنار ساحل سنگاپور بروند.

یکی از مشهورترین رستوران‌های سنگاپور هم در طبقه آخر این برج‌ قرار دارد و گردشگران خارجی برای تماشا شهر از بالا در حین خوردن غذا می‌توانند شب‌ها به این رستوران مجلل بروند. مارینا بی سندز بدون شک یکی از مدرن ترین مراکز خرید جهان است و شب‌ها مملو از گردشگران خارجی می‌باشد که برای خرید انواع سوغاتی به این مرکز تجاری و تفریحی آمده‌اند. زندگی شبانه در خلیج مارینا تا ۲ بامداد ادامه دارد و شما از پشت بام مجتمع مارینا بی سندز می‌توانید چند ساعتی منظره شهر را در تاریکی شب تماشا کنید.

بهترین مکان‌ها برای تفریحات شبانه در مارینا بی سندز

رستوران‌ سی لا وی (CE LA VI Restaurant & SkyBar)
رستوران ایتالیایی لاو روی پشت بام (LAVO Italian Restaurant & Rooftop Bar)
کافه ساحلی دالاس (Dallas Cafe & Waterfront Bar)
رستوران آسیایی جاستین (JustIN Flavours of Asia)

۳. جزیره سنتوزا – Sentosa Island – تفریحات شبانه در سنگاپور

جزیره سنتوزا (Sentosa Island) بهترین مکان برای تفریحات شبانه در سنگاپور است و گردشگران می‌توانند چند ساعت قبل از غروب خورشید خود را به این جزیره تفریحی برسانند و تا پاسی از شب در رستوران‌ها و کلاب‌های این جزیره لحظات خوشی را بگذرانند. اینجزیره سنتوزا یکی از جاذبه های گردشگری سنگاپور برای علاقه مندان به تفریحات ساحلی محسوب می‌شود. اگر به ورزشی‌های آبی همچون موج سواری علاقه دارید، باید روزها به این جزیره بروید و از امکانات موجود در ساحل و دریا استفاده کنید ولی اگر برای یک شب خاطره انگیز در سنگاپور به دنبال مکانی ایده آل هستید، رستوران‌ها و کلاب‌ها جزیره سنتوزا بهترین گزینه برای شما می‌باشد. اغلب رستوران‌ها دقیقا در مجاورت ساحل قرار دارد و مسافران برای لذت بردن از نسیم دریا می‌توانند از میزهایی که در محوطه رستوران‌ها روی ساحل شنی قرار گرفته است به نحو احسنت استفاده کنند.

بهترین مکان‌ها برای تفریحات شبانه در جزیره سنتوزا

رستوران‌ و کلاب تاجونگ (Tanjong Beach Club)
رستوران وینگز تایم (Wings of Time)
کافه پرایو کپل (Prive Keppel)

۴. دهکده هلند – Holland Village

دهکده هلند (Holland Village) یکی از خیابان‌های معروف و مرکز تفریحات شبانه در سنگاپور است، این محله در گوشه‌ای از شهر واقع شده و مملو از رستوران‌ها، بارها و مراکز خرید می‌باشد. این خیابان برای گردشگرانی که دوست دارند تا پاسی از شب را تفریح کنند، بهترین گزینه است. گردشگران می‌توانند انواع غذاها و نوشیدنی‌ها را در دهکده هلند پیدا کنند و یا با همسفران خود در بازی‌های دسته جمعی که در رستوران‌ها مهیا شده برای تفریح و سرگرمی استفاده کنند. این خیابان پاتوق نوازندگان دوره گرد هم است و شما در زمان قدم زدن در این خیابان عریض و طویل می‌توانید لحظاتی را به نوای موسیقی گوش کنید.

بهترین مکان‌ها برای تفریحات شبانه در دهکده هلند

رستوران‌ و کلاب هریس (Harry’s)
رستوران اومی نامی (Umi Nami)
رستوران و کلاب پیت (The Pit Restaurant & Bar)

 

۵. محله گیلانگ – Geylang – تفریحات شبانه در سنگاپور

محله گیلانگ (Geylang) یکی از شلوغ‌ترین محله‌های کشور سنگاپور در شب می‌باشد، این محله پر رفت و آمد بهترین مکان برای تفریحات شبانه در سنگاپور و نوش جان کردن غذاهای محلی در این کشور آسیایی است. گردشگران می‌توانند برای تفریح و خوشگذرانی و یا خرید شبانه از بازار گیلانگ سرای به این محله بروند. در این بازار محلی انواع مواد غذایی به فروش می‌رسد و اغلب مردم مسلمان سنگاپور که مالایی هستند برای خرید مایحتاج خود به این بازار می‌روند. توریست‌های خارجی برای چشیدن طعم و مزه غذاهایی سنتی این کشور می‌توانند به اغذیه فروشی‌های محله گیلانگ بروند و در حین غذا خوردن از گوش کردن به موسیقی زنده هم لذت ببرند.

بهترین مکان‌ها برای تفریحات شبانه در محله گیلانگ

بازار گیلانگ سرای (Geylang Serai Market)
خیابان جو چیات (Joo Chiat Street)
رستوران لوف (Loof Bar and Restaurant)
مرکز موسیقی پارامونت (Paramount Music Lounge)

۶. خیابان اورچارد – Orchard Road

شهرت اصلی این خیابان عریض و طویل به خاطر بازارها و مراکز خرید بزرگی است که در این خیابان قرار دارد و گردشگران در طول روز برای خرید به این خیابان مدرن و شیک در شهر سنگاپور می‌روند. اما با خاموش شدن هیاهوی خرید، می‌توانید برای لذت بردن از تفریحات شبانه در سنگاپور به خیابان اورچارد (Orchard Road) بروید. زندگی شبانه در این خیابان تا پاسی از شب ادامه دارد، اغلب ساختمان‌های این خیابان در اوایل دهه ۹۰ ساخته شده و به همین دلیل قدم زدن در بین برج‌ها و آسمان خراش‌های این خیابان بسیار جذاب است. در این خیابان رستوران‌ها و کافه‌های زیادی برای خوردن غذا و انواع نوشیدنی وجود دارد و گردشگران هرجا که از پیاده روی خسته شدند، برای استراحت می‌توانند به این کافه‌ها بروند.

بهترین مکان‌ها برای تفریحات شبانه در خیابان اورچارد

تپه زمرد (Emerald Hill)
کافه هارد راک (Hard Rock Cafe)
کافه اوریول (Oriole Cafe & Bar)
کافه کی پی اٌ (KPO Cafe Bar)
رستوران بریکس (Brix)

۷. باغ های کنار خلیج – Gardens by the Bay – تفریحات شبانه در سنگاپور

باغ های کنار خلیج (Gardens by the Bay) جز مشهورترین جاذبه های گردشگری سنگاپور در جهان است که گردشگران با رفتن به این باغ تمام کلیشه‌های مربوط به تفریحات شبانه در سنگاپور را فراموش خواهند کرد. این باغ‌ها دقیقا در مجاورت خلیج سنگاپور قرار گرفته است، طبیعت زیبا و امکانات مدرن به بهترین شکل ممکن در ابن باغ‌ها در کنار هم قرار گرفته تا بازدیدکنندگان لحظاتی را برای فرار از زندگی شهری تجربه کنند.

تماشای منظره جنگل ابری و بلندترین آبشار سرپوشیده جهان در شب جز بهترین قسمت‌های گردش در باغ‌های کنار خلیج است، تنوع گیاهان موجود در باغ های کنار خلیج سنگاپور بسیار زیاد است و اغلب این گیاهان بومی این منطقه گرمسیری هستند. همچنین در این باغ مجموعه‌ای از سازه‌های مدرن به نام سوپر تری گروو (Supertree Grove) وجود دارد که تغییر رنگ این سازه‌های ۵۰ متری در شب بسیار تماشایی و هیجان انگیز است. ورود به این باغ کاملا رایگان است و گردشگران می‌توانند هر شب از ساعت ۸ مراسم نورپردازی و رقص نور را در این باغ تماشا کنند.

۸. سافاری شبانه – Singapore Night Safari

سافاری شبانه (Singapore Night Safari) یکی از مهیج ترین تفریحات شبانه در سنگاپور است که گردشگران برای لذت بردن از آن باید به باغ وحش سنگاپور بروند. باغ وحش سنگاپور یکی از جاذبه های گردشگری این کشور برای توریست‌های خارجی محسوب می‌شود. سافاری شبانه در باغ وحش سنگاپور برای همه کسانی که به مستندهای حیات وحش و راز بقا علاقه دارند، بسیار جذاب و مهیج می‌باشد. شما با رفتن به این باغ وحش و خرید بلیط سافاری شبانه می‌توانید یک شب هیجان انگیز را با حیوانات بگذرانید و از تماشای شیطنت‌‌های آنها لذت ببرید. این باغ وحش بیشتر شبیه زیستگاه‌های حیات وحش می‌باشد و گردشگران در زمان گردش در این باغ وحش می‌توانند خود را در قلب مناطق حفاظت شده افریقا حس کنند و هیجان نزدیک شدن به حیوانات را تجربه نمایند.

از مسیر سافاری شبانه حدود ۴۰ دقیقه فاصله است و شما تمام این مسیر را با یک قطار طی می‌کنید. توجه داشته باشید که به دلیل آزاد بودن حیوانات در این باغ وحش، قطار با فاصله از حیوانات حرکت می‌کند. البته حیوانات درنده‌ای همچون ببرها و پلنگ‌ها در قفس نگهداری می‌شود و فقط حیواناتی همچون آهو و طاووس در این باغ آزاد هستند. این سافاری همه روزه از ساعت ۱۹:۳۰ الی ۲۴:۰۰ برگزار می‌شود و هزینه آن برای بزرگسالان ۴۷ دلار، برای سالمندان ۲۰ دلار و برای کودکان ۳۱ دلار است.

۹. وینگز آف تایم – Wings of Time – تفریحات شبانه در سنگاپور

وینگز آف تایم (Wings of Time) یکی از سرگرم‌ کننده ‌ترین جاذبه‌های جزیره سنتوزا برای علاقه مندان به تفریحات شبانه در سنگاپور است، این مجموعه تفریحی فقط شب‌ها فعال می‌باشد و بازدیدکنندگان در زمان مراجعه به این مرکز می‌توانند از تماشای بازی آب و نور در کنار هم لذت ببرند. نمایش‌های جذابی با لیزر هم اجرا می‌شود، در این نمایش فوق‌العاده می‌توانید رقص نور را همزمان بالا رفتن فواره‌ها تماشا کنید. این نمایش حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد و همزمان موسیقی زنده هم در زمان اجرای نمایش پخش می‌شود که واقعا فضای جذاب و خیره‌کننده‌ای دارد. پس از تماشای این نمایش می‌توانید از مراکز خرید اطراف غذا بخرید و با همسفران خود نوش جان نمایید. این مراسم همه روزه از ساعت ۱۹:۴۰ الی ۲۰:۴۰ برگزار می‌شود.

جمع بندی تفریحات شبانه در سنگاپور را از دست ندهید!

سنگاپور یکی از زیباترین کشورهای جهان است، مراکز خرید و بازارهای محلی سنگاپور در کنار جاذبه های گردشگری سنگاپور شهرت جهانی دارند. زندگی شبانه هم با سرعت روز در این کشور جریان دارد و گردشگران این کشور برای تفریح می‌توانند شب‌ها هم از امکانات متنوعی در این کشور مدرن و پیشرفته استفاده کنند و لحظات شادی را با همسفران خود بگذرانند.

در این مقاله چند مورد از بهترین مراکز تفریحات شبانه در سنگاپور را به شما معرفی کردیم تا در زمان سفر به این کشور زیبا و مدرن بتوانید اوقات خوشی را به همراه همسفران خود داشته باشید و از این جاذبه‌ها دیدن کنید. اگر شما هم تمایل دارید در ماه‌های مختلف سال به کشور سنگاپور سفر کنید و از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی این کشور دیدن نمایید، از همین الان می‌توانید برای تهیه بلیط پرواز، ویزای سنگاپور و یا تور تفریحی خود به مقصد این کشور آسیایی ، با کارشناسان ما در سمااوج تراول تماس حاصل فرمایید.

 

سوالات متداول درباره تفریحات شبانه در سنگاپور

 

۱. آیا سنگاپور زندگی شبانه خوبی دارد؟

سنگاپور که به شهر باغ‌ها مشهور است، یکی از بهترین مکان‌ها برای تفریح در طول روز می‌باشد و شما می‌توانید در طول روز از مراکز خرید، باغ وحش و جاذبه‌های تاریخی و طبیعی این شهر دیدن کنید. اما به محض تاریک شدن هوا این شهر کوچک به بهترین مکان برای تفریحات شبانه تبدیل می‌شود.

۲. سنگاپور به چه دلیل معروف است؟

سنگاپور به دلیل داشتن یک مرکز مالی جهانی، یکی از پرجمعیت‌ترین و پرترددترین شهرهای جهان است که یک فرودگاه بین المللی بزرگ دارد، یکی از آبشارهای معروف این کشور و باغ گیاهشناسی سنگاپور هم در فهرست میراث جهانی ثبت شده است.

۳. بهترین مکان‌ها برای تفریحات شبانه در سنگاپور کدام است؟

مجموعه تفریحی مارینا بی سندز، اسکله کلارک، باغ‌های کنار خلیج، جزیره سنتوزا، خیابان اورچارد، محله چینی‌ها و دهکده هلند بهترین مراکز تفریحات شبانه در سنگاپور است.

۴. مشهورترین مکان برای تفریحات شبانه در سنگاپور کدام است؟

مجموعه تفریحی و اقامتی لوکس مارینا بی سندز بدون شک بهترین جاذبه گردشگری سنگاپور می‌باشد. این مجموعه شامل چند رستوران، مرکز موسیقی و سایر امکانات تفریحی است و گردشگران برای تماشای منظره شهر می‌توانند به طبقه آخر این برج بروند و از تماشای منظره شهر لذت ببرند.

۵. چند روز برای سفر به سنگاپور کافی است؟

برای اینکه بتوانید از جاذبه های گردشگری دیدن کنید، باید حداقل ۴ الی ۵ روز در این کشور اقامت داشته باشید. در این مدت فرصت دارید از معروف ترین جاذبه های گردشگری سنگاپور همچون باغ‌های کنار خلیج، چرخ و فلک فلایر و باغ وحش سنگاپور دیدن کنید. محله چینی‌ها، محله هند کوچک و کامپونگ گلم جز مناطق جذاب سنگاپور است که باید حتما در زمان سفر به این کشور راز و رمز این محله‌ها را کشف کنید.

۶. آیا خرید بلیط هواپیما به مقصد کشور سنگاپور از طریق سما اوج تراول امکان پذیر است؟

بله، شما می‌توانید بلیط پرواز و یا تور تفریحی خود به مقصد کشور سنگاپور را به صورت ۲۴ ساعته با تماس با کارشناسان ما و تلفنی خریداری کنید.

021-22651178

09393324686

 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه