اخبار گردشگری

تعیین وقت و تکمیل فرم سفارت

چنانچه خودتان قصد دارید برای اخذ ویزا شنگن اقدام کنید، قطعاً نیاز به تعیین وقت سفارت(یا وقت مصاحبه) و پرکردن فرم سفارت دارید. با اینکه در حال حاضر اکثر وقت و فرم سفارت ها بصورت آنلاین گرفته و تکمیل میشود، ولی انجام این کار به ظاهر ساده نیاز به دقت و تخصص دارد، چرا که کوچکترین اشکال در این زمینه باعث میشود در روز مصاحبه از ورود شما به دفاتر خدمات سفارت جلوگیری شود و مجدداً میبایست مدارک را به روز کنید و دوباره وقت سفارت بگیرید و البته این امکان وجود دارد که نتوانید برای تاریخ سفر مورد نظرتان وقت سفارت جدید بگیرید، بنابراین به شما توصیه میکنیم از تجربه و تخصص ما در این زمینه بهره مند شوید.

تعیین وقت سفارت اروپایی و تکمیل فرم سفارت، در کوتاه ترین زمان و با مناسبترین قیمت یکی از ده ها تخصص ما در امور مربوط به سفارت های اروپایی است، که به شما این امکان را میدهد تا با خیال راحت و با صرف کمترین زمان و هزینه ، وقت سفارت های اروپایی مانند؛ آلمان ، فرانسه ، ایتالیا، یونان ، اسپانیا، هلند، سویس، اتریش و … را دریافت و فرم های تکمیل شده آنلاین و دستی خود را از ما تحویل بگیرید.

سایر خدمات سفارت از جمله واچر و رزرو هتل ، بیمه مسافرتی و رزرو پرواز از دیگر مدارک لازم برای اخذ ویزای شنگن است که در بخش “خدمات سفر/خدمات سفارت اروپایی” به تفصیل در مورد آن صحبت شده است و شما میتوانید این خدمات را از ما دریافت نمایید.

جدول خدمات تعیین وقت سفارت

ردیف کشور مدت زمان اخذ وقت سفارت مبلغ برای هر نفروقت سفارت و تکمیل فرم داشتن دعوتنامه الزامیست؟ توضیحات
1 آلمان ایام غیر پیک 8 تا 15 روزایام پیک 15 تا 30 روز 400 هزار تومان بله با دعوتنامه 190 هزار تومان در روز سفارت به مسافر استرداد میگردد
2 فرانسه ایام غیر پیک 8 تا 15 روزایام پیک 15 تا 30 روز 700 هزار تومان خیر با رزرو هتل(هزینه رزرو به عهده متقاضی) حتما تکمیل فرم و وقت سفارت میبایست با هم انجام شود
4 ایتالیا ایام غیر پیک 15 تا 20 روزایام پیک 20 تا 40 روز 700 هزار تومان در حال حاضر با دعوتنامه فقط مرحله اولهزینه مرحله دوم(ارسال مدارک )جداگانه است
5 اسپانیا ایام غیر پیک 8 تا 15 روزایام پیک 15 تا 30 روز 500 هزار تومان خیر با رزرو هتل(هزینه رزرو به عهده متقاضی)  
9 اتریش ایام غیر پیک 8 تا 15 روزایام پیک 15 تا 30 روز 700 هزار تومان خیر با رزرو هتل(هزینه رزرو به عهده متقاضی)  
3 یونان --- پس از بازگشایی --- ---
6 هلند --- پس از بازگشایی --- ---
7 مجارستان --- پس از بازگشایی --- ---
8 پرتغال --- پس از بازگشایی --- ---
10 بلژیک --- پس از بازگشایی --- ---
11 کانادا 8 تا 30 روز 40 دلار آمریکا خیر ---
12 انگلیس نا مشخص 100 پوند (وقت)300 پوند( وقت و تکمیل فرم) بله با دعوتنامه داشتن شنگن الزامیست
13 آمریکا نا مشخص وقت سفارت و تکمیل فرم170 دلار آمریکا (غیر از160 دلار هزینه سفارت و ترانسفرپول)  بله با دعوتنامه

مدارک لازم جهت تعیین وقت سفارت

  • اسکن صفحه اول گذرنامه(با اعتبار حداقل 6ماه)
  • شماره تماس مسافر(موبایل)
  • تاریخ سفر(طبق واچر هتل یا دعوتنامه)
  • تکمیل فرم مشخصات فردی

توضیحات

  • هزینه وقت سفارت فقط برای تعیین وقت مصاحبه و انگشت نگاری می باشد و تضمینی برای اخذ ویزا شنگن نیست.
  • زمان تعیین شده در اکثر دفاتر خدمات سفارت های اروپایی غیر قابل کنسل کردن و تغییر تاریخ میباشد. دریافت وقت سفارت جدید مستلزم پرداخت هزینه جداگانه میباشد.
  • هزینه تعیین وقت سفارت جدا از هزینه انگشت نگاری سفارت میباشد، هزینه انگشت نگاری (معمولاً 60 یورو) بعلاوه کارمزد دفاتر خدمات سفارت جداگانه در روز وقت سفارت از مسافر اخذ میگردد.
  • درصورتیکه وقت سفارت تعیین شود و مسافر بدون اطلاع از حضور در روز مصاحبه خودداری کند ، در اکثر سفارت ها تا یک یا دو ماه نمیتوان وقت جدید بگیرد.
  • مدت زمان ذکر شده در جدول برای دریافت وقت سفارت حدودی بوده و منظور روزهای کاری میباشد. قابل ذکر است که تمامی سفارت های اروپایی جمعه و شنبه تعطیل هستند.
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *