اخبار گردشگری

بهترین سفارت برای ویزای شینگن کدام است ؟

محدوده ی شینگن شامل ۲۶ کشور زیر میباشد  :

آلمان،اتریش،هلند،سوئد،سوییس،دانمارک،اسپانیا،ایتالیا،مجارستان،فنلاند،نروژ،اسلوونی،لهستان،پرتقال،یونان،ایسلند،اسلواکی،مالت،لوکزامبرگ،لیتوانی،لتونی،ایسلند،فرانسه،جمهوری چک و بلژیک

اکثر مسافرانی که در پی اخذ ویزای شینگن هستند مخصوصا مسافرانی که تا به حال ویزای شینگن نداشته اند در صدد پیدا کردن بهترین سفارت برای ویزای شینگن میباشند.اما بهترین سفارت برای ویزای شینگن و یا راحت ترین سفارت برای ویزای شینگن  کدام است ؟با ما همراه باشید در ادامه به جواب این سوال خواهیم پرداخت .

این سوال که بهترین سفارت برای ویزای شینگن کدام است اساسا سوال درستی نیست .چرا که انتخاب سفارت بستگی به شرایط مسافر نیز دارد .

البته نمیتوان منکر این موضوع نیز شد که شرایط فصلی سفارت ها از نظر ویزا دهی متفاوت میباشد .

انتخاب بهترین سفارت برای ویزای شینگن نیاز به بررسی دقیق شرایط مسافر و سفارت ها دارد د ابتدا باید شرایط مسافر بررسی شود ممکن است مسافری از سوئد که سفارت به نسبت سخت گیریست شانس  بیشتری نسبت به سفارت یونان یا فرانسه داشته باشد و یا بالعکس.

همچنین سفارت ها از نظر ویزا دهی در زمان های مختلف شرایط متفاوتی دارند.

زمانی سفارت هلند به مسافران ویزا های یک ساله و دو ساله مولتی میداد ولی همین سفارت چند وقت بعد  بسیاری از مسافرینی که خود ویزا داده بود و به موقع برگشته بودند را ریجکت نمود یا برای بار دوم بیشتر از ۱۰ روز ویزاا نمیداد.

یا سفارت اتریش در یک بازه ی زمانی چند ماهه ۹۹ درصد مسافران خود را ریجکت نمود.

بنابراین بهترین سفارت برای ویزای شینگن نیاز به بررسی تخصصی و همچنینی به روز دارد.

همین امروز که شما این مقاله را مطالعه مینمایید بسیاری از مسافران داخل سفارت ها رفته اند و جواب ویزای بین دو تا چهار هفته بعد می اید .و در این چند هفته ممکن است شرایط سفارت تغییر نماید .

متخصصین ما با تجربه ای طولانی در امر اخذ ویزای شینگن به شما کمک خواهند کرد که بهترین سفارت برای ویزای شینگن را انتخاب نمایید  و از بروز مشکلات احتمالی که منجر به ریجکتی مسافر خواهند شد جلوگیری خواهند نمود.

نکته مهمی که در درخواست صدور ویزای شینگن وجود دارد این است که زمان درخواست صدور ویزا نقش مهمی در افزایش احتمال اخذ ویزا دارد. در مواقعی که سفارت خانه ها تعداد درخواست های بالایی دارند، معمولا سخت گیری بیشتری در بررسی مدارک و شرایط متقاضیان انجام می دهند. بنابراین برای انتخاب بهترین سفارت برای ویزای شینگن باید همواره آخرین اطلاعات و وضعیت سفارت خانه ها را در نظر داشت. تیم تخصصی سما اوج با اشراف کامل اطلاعاتی در امور ویزای شینگن و وقت سفارت بهترین مشاور برای متقاضیان خواهد بود. بنابراین توصیه می شود برای اخذ ویزای شینگن و مراجعه به بهترین سفارت برای ویزای شینگن با کارشناسان ما مشورت کنید. نوع ویزای درخواستی، شرایط مهم در اخذ ویزا، زمان درخواست و شرایط متقاضی از مواردی است که تیم سما اوج آنرا همواره در نظر می گیرد. درصد بالای اخذ ویزای شینگن مشتریان ما نشان دهنده تخصص کارشناسان تیم ما است. بهترین سفارت برای ویزای شینگن را از سما اوج بخواهید.

بهترین سفارت ها برای ویزای شینگن سال 1401

شرایط سفارت ها دائما در حال تغییر میباشد و برخی سفارت ها در بازه ای از زمان نسبت به سایر سفارت ها سهل گیری بیشتری میکنند .

سعی میکنیم در  این مقاله شرایط سفارت ها را در بازه های زمانی پیش رو به شما معرفی کنیم تا ریک خود را برای گرفتن ویزا کاهش دهید .

بهترین سفارت برای ویزای شینگن البته که بستگی به شرایط مسافر هم دارد . ولی با فرض اینکه مسافر شرایط متوسط رو به ضعیفی داشته باشد بهترین سفارت برای ویزای شینگن سفارتیست که ویزای کوتاه مدت را راحت تر به مسافر بدهد .در حال حاضر بهترین سفارت برای ویزای شینگن سفارت هلند،فرانسه و ایتالیا و اسپانیا میباشد ولی این شرایط دائما در حال تغییر است و برای پی بردن به شرایط به روز سفارت ها و اخذ ویزای شینگن میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید .

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *