اخبار گردشگری

بهترین روش مهاجرت هنرمندان

در این نوشتار قصد داریم تا موضوعاتی پیرامون بهترین روش مهاجرت هنرمندان را مورد تحلیل و بررسی علمی و کارشناسی قرارداد دهیم. به طور کلی ویزای هنرمندان در زمره ویزاهای خاص قرار می گیرد که در برخی از کشورها برای افراد شاخص که در رشته های مختلف هنری مهارتی دارند، قرار داده شده تا بتوانند به واسطه کار هنری خود اقامت دریافت نمایند. به عنوان مثال مهاجرت از طریق هنر نقاشی، موسیقی، صنایع دستی و… می تواند باعث شود که کشورهای مختلف به هنرمندان اقامت بدهند. البته هر کشور بسته به انتظارات خود برای متقاضیان شرایط خاصی را در نظر گرفته است و ما نیز برای بررسی بهترین روش مهاجرت هنرمندان به بررسی این نوع ویزا و اقامت در کشورهایی نظیر کانادا، اتریش، فرانسه، آمریکا و استرالیا می پردازیم. این مقاله با هدف پاسخگویی سوالات شما عزیزان در خصوص بهترین روش مهاجرت هنرمندان توسط تیم تحقیقاتی شرکت سما اوج خاورمیانه شده است.

 

بهترین روش مهاجرت هنرمندان به اتریش

بهترین کشور برای مهاجرت هنرمندان، می تواند کشور اتریش باشد. افرادی که در مورد مهاجرت هنرمندان به اروپا تحقیق کرده اند می دانند که در صورتی که فرد شرایط و صلاحیت لازم جهت دریافت ویزا و اقامت هنرمندی اتریش را داشته باشد، می تواند برای این روش اقدام کند. بهترین روش مهاجرت هنرمندان برای افرادی که کشور اتریش را انتخاب می کنند این است که بتوانند ثابت کنند که ماهیانه از فروش آثار هنری خود و یا حقوقی که از بابت تدریس و یا انجام کار هنری خود دریافت می کنند، ماهیانه 2 تا 3 هزار یورو می باشد و اگر توانستند کارت اقامت هنرمندی اتریش را دریافت کنند، می توانند برای پس از حضورشان در کشور اتریش نیز، درآمدشان را حفظ کنند و مشکلی از بابت تامین هزینه های زندگی ندارند. همچنین شخص هنرمند باید بتواند قرارداد کاری و گالری هایی که تاکنون از بابت فروش آثارش داشته است، اگر وب سایتی جهت فروش محصول طراحی کرده است و یا در شبکه های اجتماعی فعالیتی دارد، را با مستندات و مدارک کافی به دولت اتریش ارائه بدهد تا بتواند برای خود و همسر و فرزندان کمتر از 18 سالش کارت اقامت دریافت کند. این اقامت در ابتدا دو ساله بوده و پس از آن یک اقامت سه ساله صادر می شود و شخص می تواند پس از پنج سال به اقامت دائم اتریش دست پیدا کند.

بهترین روش مهاجرت هنرمندان به کانادا

یکی از کشورهایی که هنرمندان جهت مهاجرت و دریافت اقامت انتخاب می کنند، کشور کانادا می باشد. کشور کانادا از آنجایی که کشوری انگلیسی زبان و مهاجرپذیر است و شرایط خوبی را برای شهروندانش در نظر می گیرد، هنرمندان زیادی سالیانه متقاضی دریافت اقامت این کشور هستند. بهترین روش مهاجرت هنرمندان به کانادا این است که افرادی که دارای سابقه کار هنری در زمینه هایی مانند موسیقی، نقاشی، طراحی، نویسندگی، هنرهای تجسمی و غیره می باشند، از طریق برنامه خوداشتغالی یا (self employed) برای دریافت اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

هنرمندان جهت دریافت اقامت از طریق این روش، بایستی حتما امتیازات لازم را در یک سیستم امتیازبندی کسب کنند. امتیاز موردنیاز برای اقامت خوداشتغالی برای هنرمندان، 35 از 100 می باشد که مواردی از جمله سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان، سوابق کاری و تطبیق پذیری امتیازات این نوع اقامت را تشکیل می دهند. لازم به ذکر است که این پروسه از جمله پروسه های زمانبر دولت کاناداست. زیرا پس از بررسی های لازم، از ابتدا به واجدین شرایط اقامت دائم اعطا می کند. مهاجرت هنرمندان به کانادا 2020 همچنان در حال بررسی است و متقاضیان برای اینکه پرونده شان مورد بررسی قرار بگیرد، باید بسیار صبور باشند.

بهترین روش مهاجرت هنرمندان به آمریکا

بهترین روش مهاجرت هنرمندان به آمریکا از طریق ویزای O1 می باشد. هنرمندانی که در سطح ملی و بین المللی شناخته شده و مطرح باشند و آثار هنری معروفی داشته باشند، در کشورهای مختلف در نمایشگاه های مختلف شرکت کرده باشند و یا گالری هایی در سطح دنیا داشته باشند، می توانند با ارائه مدارک و مستندات، برای دریافت این ویزا اقدام کنند. ممکن است شما نوازنده و موسیقی دان باشید. در صورتی که کنسرت هایی در سطح جهانی برگزار کرده و یا در آنها شرکت کرده باشید، یا اینکه مثلا بازیگر هستید و جایزه های بین المللی و معروفی همچون اسکار را دریافت کرده باشید، می توانید برای دریافت اقامت هنرمندان آمریکا اقدام داشته باشید.

در نظر داشته باشید که برای تمامی موارد ذکر شده، هنرمند بایستی بتواند مدارک و مستنداتی را دال بر مواردی که اعلام کرده است را ارائه دهد و همچنین نشان دهد که واقعا در حرفه کاری خود بینظیر است. اگر هنرمند پیش از ورود بتواند یک کارفرمای آمریکایی پیدا کند و یک دعوتنامه شغلی نیز از آمریکا داشته باشد، شانس بیشتری جهت دریافت اقامت خود و خانواده اش خواهد داشت. شخص هنرمند می تواند همسر و فرزندان کمتر از 21 سالش را برای دریافت این اقامت با خود همراه کند. در این نوع اقامت در کشور آمریکا، هنرمند محدودیتی از بابت حضور در آمریکا ندارد و می تواند هر سال اقامتش را تمدید کند و در قالب همین ویزا اقامت داشته باشد.

بهترین روش مهاجرت هنرمندان به هلند

بهترین روش مهاجرت هنرمندان به هلند این است که متقاضیان بتوانند یک کارفرما پیدا کنند که از آنها در حرفه موردنظرشان دعوت به کار کند و دعوتنامه شغلی صادر کند. ویزای هنرمندی هلند به افرادی در حرفه های خاصی تعلق می گیرد و از آنجایی که دعوتنامه شغلی نیاز دارد، شاید برای بسیاری از افراد کار ساده ای نباشد. زیرا یک کارفرما زمانی از شما دعوت به کار می کند که حرفه و تخصص شما را نیاز داشته باشد و حقوق خوبی را بتواند به شما بدهد. برای هر حرفه و تخصص، حداقل حقوقی در نظر گرفته شده است که شخص باید بتواند این حداقل ها را ارائه دهد.

بهترین روش مهاجرت هنرمندان به فرانسه

مهاجرت هنرمندان به اروپا در کشورهایی مانند اتریش و فرانسه امکان پذیر است. اگر به دنبال بهترین روش مهاجرت هنرمندان هستید، یکی از کشورهایی که می توانید انتخاب کنید، کشور فرانسه می باشد. کشور فرانسه از دیرباز به عنوان مهد موسیقی، هنر، نقاشی، طراحی مد و لباس مشهور است.

در صورتی که شما بتوانید اثبات کنید که هنرمند هستید و در تخصصی که دارید، به صورت حرفه ای کار می کنید و آثار هنری برجسته ای دارید و همچنین بتوانید دولت فرانسه را متقاعد کنید که حضورتان در این کشور توجیه اقتصادی دارد و منافعی به مردمان فرانسوی خواهد رساند، می توانید برای دریافت این نوع از اقامت درخواست بدهید.

کشور فرانسه تحت عنوان “Passport Talent” یا همان گذرنامه افراد با استعداد، به گروه هایی از متقاضیان خارج از فرانسه اقامت بلندمدت چهار ساله اعطا می کند که شخص هنرمند به همراه همسر و فرزند کمتر از 18 ساله اش امکان دریافت اقامت فرانسه را خواهند داشت.

گروه هایی که می توانند برای پاسپورت تلنت اقدام داشته باشند، به شرح زیر است :

نیروی جوانی که به تازگی فارغ التحصیل شده است
نیروی متخصص و ماهر
شخص کارآفرین یا موسس کسب و کار
محققین
سرمایه گذار اقتصادی
هنرمند و بازیگر
افراد مطرح و مشهور در حوزه ملی

هنرمندان و بازیگرانی که می خواهند این اقامت را دریافت کنند، بایستی بتوانند یک قرارداد کاری معتبر داشته باشند که با توجه به نوع و شرایط قراردادی که با کارفرما دارد، می تواند اقامت یک تا چهار ساله دریافت کند.

شرایط دریافت ویزای هنرمندی سوئد

از بهترین کشورها برای مهاجرت هنرمندان، کشور سوئد محسوب می شود. با این حال پیش نیاز هایی برای مهاجرت از این طریق وجود دارد که باید به آن ها دقت کنید. در مهاجرت از طریق هنر به سوئد، در مرحله اول باید به کشور مورد نظر اثبات کنید که به واسطه هنر و مهارت هنری خود از درآمد بالایی برخوردار هستید. از طرفی داشتن جوایز و تقدیرنامه های بین المللی از طریق هنری که دارید می تواند از دیگر شرایط و ملزومات برای دریافت ویزای هنرمندان و اشخاص موفق باشد.

راه های مهاجرت هنرمندان به دانمارک

پیش نیاز مهاجرت به عنوان هنرمند به کشور دانمارک، دریافت پیشنهاد کاری از طرف این کشور است. در اقامت افراد خاص و هنرمندان دانمارک می توانید همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به عنوان همراه ببرید. با این حال لازم است از طرف یک موسسه هنری ( متناسب با حرفه هنری ای که دارید ) جاب آفر معتبری دریافت کنید. مدت زمان اقامت در ویزای جاب آفر دانمارک، یک ساله بوده و پس از سه سال تمدید این ویزا می توانید  اقامت دائم دانمارک را دریافت کنید.

روش های مهاجرت هنرمندان به ایتالیا

با وجود اینکه ایتالیا یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت هنرمندان محسوب می شود اما با این حال این کشور برنامه مجزایی برای مهاجرت هنرمندان در نظر نگرفته است. هنرمندانی که به مهاجرت به ایتالیا از طریق هنر علاقه دارند می توانند از سایر شرایط مهاجرتی این کشور مانند ویزای تحصیلی، سرمایه گذاری و کار استفاده کنند. برای مهاجرت در این زمینه ها می توانید از خدمات مشاوره رایگان موسسه MIE در این راستا بهره مند شوید.

شرایط اخذ ویزای هنرمندان امارات

کشور امارات نیز مانند ایتالیا در دسته کشور هایی قرار دارد که ویزای مجزایی برای مهاجرت هنرمندان و اشخاص خاص در نظر نگرفته است. برای دریافت اقامت کشور امارات لازم است از طریق روش های دیگر مانند ویزای کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری اقدام کنید.

اطلاعات کامل درباره نحوه اقدام برای دریافت اقامت امارات در هر یک از شرایط گفته شده را می توانید به صورت کامل در وبسایت ملکپور مشاهده و مطالعه نمایید.

مهاجرت هنرمندان به ترکیه چگونه امکان پذیر است؟

یکی از بهترین کشور ها برای مهاجرت هنرمندان ایرانی، کشور ترکیه است. نزدیکی هنر سنتی دو کشور ترکیه و ایران به همدیگر و تشابه فرهنگی بین این دو کشور باعث می شود هنرمندان بسیاری در زمینه های مختلفی از جمله مهاجرت از طریق هنر نقاشی، عکاسی و بازیگری متمایل به این کشور باشند.

اما برای دریافت ویزای هنرمندان ترکیه به چه چیزی نیاز دارید؟ مدرک دانشگاهی مرتبط با رشته ای که در آن فعالیت هنری دارید، سابقه کار هدفمند و مرتبط با رشته هنری مورد نظر، مدارک و جوایز معتبر کشوری و بین المللی و مهارت در زبان ترکی از مهم ترین موادی هستند که برای دریافت ویزای هنرمندان ترکیه به آن نیاز پیدا خواهید کرد.

لیست بهترین رشته های هنر برای مهاجرت

اگر هنوز برای انتخاب رشته هنری مناسب برای مهاجرت تصمیم نگرفته اید پیشنهاد می کنیم از لیست زیر که به معرفی بهترین رشته های هنری برای مهاجرت پرداخته ایم استفاده نمایید:

معماری
تاریخ هنر
انیمیشن کامپیوتر
هنرهای دیجیتال
طراحی مد و فشن
فیلم و هنرهای سینمایی
بازی و رسانه های تعادلی
طراحی داخلی
موسیقی و آهنگسازی
عکاسی
استودیو آرت

بهترین کشور برای مهاجرت نقاشان

هنر نوعی ارتباط و بیان خود است و رنگ یکی از پرکاربردترین رسانه های هنری است. نقاشی یک شکل هنری است که از رنگ ها، بافت ها و سطوح مختلف برای گفتن داستان و بیان ایده ها و احساسات استفاده می کند. نقاشی همچنین برای رشد مهارت های حرکتی ظریف، تفکر انتقادی و تمرکز شناخته شده است. برخی نقاشی را برای مزایای درمانی آن مطالعه می کنند. دیگران به سادگی می خواهند یک مهارت جدید بیاموزند. دلیل شما برای مطالعه نقاشی هر چه باشد، مهم است که بهترین مکان ها را برای مطالعه آن بدانید تا در آن غرق شوید و از فرهنگ خلاق آن الهام بگیرید که تجربه یادگیری شما را افزایش می دهد.

در زیر تعدادی از بهترین کشورها برای مهاجرت از طریق هنر نقاشی معرفی شده اند:

ایتالیا

ایتالیا در واقع یکی از بهترین کشور ها برای تحصیل و کار نقاشی است؛ زیرا زادگاه بسیاری از نقاشان مشهور جهان مانند لئوناردو داوینچی، ساندرو بوتیچلی، رافائل و میکل آنژ است. نقاشی و به طور کلی هنر، عمیقاً در تاریخ و فرهنگ کشور ایتالیا ریشه دوانده است. همچنین محلی است که چندین جنبش هنری از آن سرچشمه گرفته است. زندگی، تحصیل و کار به عنوان نقاش در ایتالیا به شما این امکان را می دهد که شخصاً آثار مشهور هنرمندان کلاسیک، رنسانس و معاصر را مشاهده کنید و در هر گوشه ای از شهر که انتخاب می کنید شاهد هنر در هر شکلی باشید.

مدارس و دانشگاه های هنری فراوانی در ایتالیا وجود دارد که برنامه هایی در زمینه نقاشی ارائه می دهند. هنرجویان تکنیک های نقاشی سنتی و مدرن را با استفاده از ابزارهای مختلف نقاشی مانند آبرنگ، رنگ روغن و نقاشی های دیواری یاد می گیرند. به غیر از سخنرانی‌های کلاسی و گذراندن وقت در استودیوی خود، دانش‌ آموزان در کارگاه‌ ها و فعالیت‌های مختلف نیز شرکت می‌کنند تا به آن‌ ها کمک کنند و صدای هنری و سبک خود را پیدا کنند، نمونه کارهای خود را بسازند و ارتباطاتی را در صنعت نقاشی برقرار کنند.

برخی از بهترین موسسات برای تحصیل نقاشی در ایتالیا عبارتند از دانشگاه فلورانس، دانشگاه ساپینزا رم، دانشگاه هنرهای زیبای رم، آکادمیا ریاسی و آکادمی هنرهای کلاسیک فلورانس.

بلژیک

دانشجویان و علاقه مندان به هنر از سراسر جهان برای بازدید از مشهورترین موزه ها و گالری های آن مانند موزه سلطنتی هنر های زیبای بلژیک، موزه رنه ماگریت و خانه روبنس به این کشور سفر می کنند و می توانند آثار افراد با ارزش را مشاهده کنند؛ هنرمندان سرشناسی در حوزه هنر بلژیکی مانند رنه ماگریت، پیتر پل روبنس، و آنتونی ون دایک.

بلژیک که یکی از برترین مکان‌ها برای تحصیل و کار در رشته نقاشی است. چندین مؤسسه و دانشگاه هنر و طراحی دارد که مدرک‌های هنرهای تجسمی و نقاشی را ارائه می‌دهند. از جمله دانشگاه کاتولیک لوون، دانشگاه گنت، دانشکده هنر LUCA، La Cambre Bruxelles و دانشگاه لیژ هستند.

انگلستان

بریتانیا که به عنوان یکی از تأثیرگذارترین کشورها در هنر معاصر و نقاشی شناخته می شود، به گالری‌ های هنری متعدد، موزه‌ ها، نمایشگاه‌ ها، جشنواره‌ ها و رویداد های دیگر که بیان هنری را جشن می‌ گیرند افتخار می‌ کند. دولت بودجه قابل توجهی را برای صنعت هنر و فرهنگ کشور اختصاص می دهد. بریتانیا همچنین دارای چندین دانشگاه و مؤسسه معتبر است که برنامه های هنری را در طیف گسترده ای از تخصص ها از جمله نقاشی ارائه می دهند.

دانشجویانی که در انگلستان مدرک و دوره های نقاشی را می گذرانند، با تشویق آنها به بیان آزادانه، کشف علایق و یافتن صدای هنری خود با استفاده از رسانه ها و تکنیک های مختلف، آموزش می بینند تا هنرمندانی خلاق و مستقل شوند. آنها از هنرمندان بین المللی تحسین شده یاد می گیرند و در چندین کارگاه، نمایش شرکت می کنند تا قبل از فارغ التحصیلی، دانش عملی و تجربه حرفه ای کسب کنند.

برخی از بهترین موسسات برای تحصیل نقاشی در بریتانیا عبارت اند از: مدرسه هنر گلاسکو، کالج سلطنتی هنر، دانشگاه آکسفورد، دانشگاه کالج لندن و دانشگاه کمبریج.

هلند

هلند یکی از محبوب ترین مقاصد برای دانشجویان هنر و علاقه مندان به نقاشی در سراسر جهان است. این کشور دارای گالری‌ ها و موزه‌ های هنری متعددی است که از آثار هنری استادان قدیمی دوران طلایی هلند تا آثار هنرمندان مشهور معاصر هلندی که صحنه‌ هایی از زندگی روزمره، مناظر شهری، پرتره‌ ها و طبیعت‌ های بی‌ جان گلی را به تصویر می‌ کشند به رخ می‌ کشد. این کشور همچنین مملو از شهر ها و روستا های جذاب، پارک های تفریحی، مزارع لاله ها و دیگر مناظر خیره کننده است که می توانید از آنها برای آثار هنری خود الهام بگیرید.

مدارک هنری در هلند به دلیل ارائه آموزش با کیفیت بالا و پرورش استعداد های هنری در سطح بین المللی شناخته می شوند. از جمله دانشگاه های برتر کشور برای نقاشی می توان به دانشگاه آمستردام، دانشگاه صنعتی دلفت، دانشگاه ماستریخت، دانشگاه لیدن و دانشگاه اراسموس روتردام اشاره کرد.

بهترین کشور ها برای مهاجرت از طریق صنایع دستی
صنایع دستی، بازمانده ای از هنر اولیه بشر هستند که همواره از ارزش بالایی در بین عموم برخوردار اند. برای مهاجرت از طریق تحصیل یا کار در رشته صنایع دستی، بهتر است کشور هایی را در اولویت قرار دهید که فرهنگ آن ها پوشیده از ساخته های دست بشر است. در ادامه به معرفی بهترین کشور ها برای مهاجرت هنرمندان صنایع دستی خواهیم پرداختم:
استرالیا

صنایع دستی استرالیا که با عبارت طرح‌ های نقطه‌ ای بومی‌ شناخته می شوند، از قدیمی ترین و با ارزش ترین بخش های صنایع دستی این کشور هستند. پر از نمادهایی که داستانی بصری را روایت می‌کنند. نقاشی نقطه ای هزاران سال است که وجود داشته است، اما در دهه 1970 در پاپونیا در نزدیکی آلیس اسپرینگز، جایی که هنرمندان بومی از آن به عنوان یک زبان مخفی استفاده می کردند به دنیا نشان داده شد. سایر جوامع بومی این فرم را پذیرفتند و امروزه قوانین سختگیرانه ای در مورد اینکه کدام تکنیک ها، نمادها و داستان ها متعلق به کدام قبیله است، رعایت می کنند. با توجه به غنی بودن صنایع دستی استرالیا می توان این کشور را در صدر لیست بهترین کشور ها برای مهاجرت افراد هنرمند قرار داد.

پرتغال

کاشی‌ های آبی و سفید آزوله‌ جوی پرتغال متعلق به دوران مور ها است. Banco یک بانک متفاوت در کشور پرتتغال است که از این گنجینه ها محافظت می کند و گاهی اوقات آتش نشانی حتی کاشی ها را از ساختمان های در معرض خطر جمع آوری کرده و به بانک تحویل می دهد. سپس کارمندان کاشی‌ها را مطالعه و فهرست‌ نویسی می‌ کنند و آن‌ ها را در جعبه‌ های چوبی نگهداری می‌کنند تا بازدیدکنندگان بتوانند از آن ها دیدن کنند یا بخرند. مطمئنا کشوری با این دقت و اهمیت به میراث فرهنگی و صنایع دستی می تواند مقصد مناسبی برای مهاجرت افراد با مدرک صنایع دستی باشد.

ترکیه

قالیبافی در آناتولی با ورود قبایل ترک از آسیای مرکزی آغاز شد و تا قرن دوازدهم یک هنر برجسته بود. در آن زمان هم مثل الان، بیشتر قالی‌سازان زنانی بودند که به صورت ناشناس کار می‌ کردند. این فرآیند به شدت پر زحمت است و قیمت ها بر اساس پیچیدگی طراحی، کیفیت مواد و تعداد گره ها در هر سانتی متر مربع در ترکیه محاسبه می شوند. کشور ترکیه همواره بر قدمت صنعت قالیبافی خود تتکید داشته و هنرمندانی که در حوزه قالی بافی در صنیع دستی فعالیت می کنند، ترکیه می تواند بهترین مقصد برای مهاجرت آن ها باشد.

شرایط اخذ اقامت و تابعیت هنرمندان

بهترین روش مهاجرت هنرمندان برای کشورهایی است که شما بتوانید وقتی از طریق اثبات توانایی و مهارت خود به کشور موردنظرتان ورود کردید، اقامت و در نهایت تایعیت آن کشور را نیز به دست بیاورید.

به عنوان مثال کشوری مانند کانادا، از ابتدا به هنرمندان واجدشرایط، اقامت دائم اعطا می کند که در صورتی که شخص 3 سال از 5 سال را در این کشور زندگی کرده باشد، می تواند درخواست پاسپورت کانادا را بدهد. یا مثلاً کشوری مانند اتریش در ابتدا ویزایی دو ساله به هنرمندان اعطا می کند و پس از آن سه سال دیگر تمدید می کند و پس از پنج سال کار و پرداخت بیمه و مالیات، می تواند به اقامت دائم و در نهایت پاسپورت اتریش تبدیل گردد. چنانچه تمایل دارید به کشور آلمان مهاجرت کنید، می توانیدتحصیل در آلمان در رشته های هنر را انتخاب کنید و سپس به کاریابی مشغول شوید.

اگر شما دارای هنر خاصی هستید و مهارت و تخصص بالایی در زمینه کاری تان دارید، می توانید با توجه به شرایط کشور موردنظرتان، امکاناتی که در اختیارتان می گذارند، بازار کاری که در رشته تخصصی شما دارد، شرایط اعطای اقامت دائم و پاسپورت، بهترین کشور را انتخاب نمایید. داشتن یک وکیل معتبر و قانونی به شما کمک زیادی خواهد کرد که بتوانید انتخاب درست داشته باشید و خدای نکرده هزینه و وقت خود را صرف مسیر اشتباه نکنید. مقاله بهترین روش مهاجرت هنرمندان که مطالعه کردید، توسط کارشناسان شرکت سمااوج خاورمیانه نوشته شده است که کپی از مطالب آن بدون نام بردن وب سایت مجموعه، پیگرد قانونی دارد.

پاسخ به سوالات متداول در رابطه با بهترین روش مهاجرت هنرمندان

✔️ آیا این درست است که هنرمندان از ابتدا می توانند در کانادا اقامت دائم دریافت کنند؟

بله. هنرمندان در صورتی که واجدشرایط دریافت این نوع ویزا باشند، در ابتدا می توانند با اقامت دائم ورود پیدا کنند.

✔️ آیا برای دریافت ویزای هنرمندی نیاز به مدرک زبان می باشد؟

برای کشور کانادا شما بایستی بتوانید به حداقل امتیازات دست پیدا کنید که یکی از امتیازات سطح زبان می باشد. برای اینکه شما بتوانید در هر کشوری موفق باشید، کار پیدا کنید و با افراد جامعه درارتباط باشید، نیاز است که سطح زبان خوبی داشته باشید.

✔️ در کشور اتریش آیا فرد هنرمند می تواند با ویزای هنرمندان ورود پیدا کند و به کار دیگری مشغول شود؟

از آنجاییکه شما با ویزای هنرمندان اتریش به این کشور ورود کرده اید، تنها اجازه کار هنری را دارید و نمی توانید به کار دیگری مشغول باشید.

✔️ آیا امکان اقدام همزمان برای اعضای خانواده وجود دارد؟

بله. شما می توانید در کشورهایی مانند کانادا، اتریش، فرانسه، هلند و آمریکا به صورت همزمان ورود پیدا کنید.

✔️ مهاجرت از طریق هنر نقاشی به کدام کشور ها امکان پذیر است؟

مهاجرت از طریق نقاشی به همه کشور ها امگان پذیر است اما بهترین کشور ها برای مهاجرت از طریق هنر نقاشی انگلستان، هلند، بلژیک و ایتالیا هستند.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *